• PAYLAŞ

Apple Cihazlarda Yatay Mod Pokemon Go Nasıl Oynanır?

  • 13/08/2016 - 08:00
  • 0 Yorum
  • 997 görüntüleme

Yakın zaman içerisinde indirmeye sunulan Pokemon Go kısa süre içerisinde büyük ilgi gördü. Uygulamanın kullanıcılar tarafından beğenilmesi yanında bazı sorunları da getirdi çok farklı cihazlara indirilen uygulama çeşitli uyumluluk sorunları yaşıyor. Bunlardan bir tanesi Apple cihazlar üzerinden yatay mod olarak oynanmasının imkansız olması.

Iphone cihazınız da Pokemon Go’ yu dikey mod olarak oynamak zorunda kalmadan oynamanın imkansız olmadığını sizlere söyleyebiliriz. Bir çok kullanıcının istemese de mecbur olarak dikey mod kullanarak oynadığı bir gerçek. Pokemon Go uygulamasını yatay mod olarak çalıştıran ilk kullanıcı, bunu tamamen yanlışlıkla yapan bir reddit kullanıcısıydı. Aradan geçen zamandan beri kullanıcılar bu sorunu çözmeye çalışıyorlar ve artık garantili bir yöntem bulunmuş durumda. Bir çok güvenilir kaynak test etti ve evet bulunan yöntem sorunsuz olarak çalışıyor sizlere detayları ile vereceğimiz önergeleri izlersiniz bundan sonra yatay olarak Pokemon Go oynayabilirsiniz.

-Cihazınızdan Pokemon Go uygulamasını açın ve bu esnada telefonunuzu yan olarak tutun.

-Uygulamadan menüye ulaşmak için Poke topu simgesine, ardından sol üst köşede bulunan Settings (Ayarlar) sekmesine açın.

pokemon-go-apple-cihazlarda-yatay-nasil-oynanir

-Açılan menü üzerinden Report High-Priority Issue – Yüksek Öncelikli Sorun Bildirimi yazısını bulana kadar aşağıya doğru gidin ve bulunca yazıya dokunun. Bu aşamadan sonra  Yes – Evet sekmesini dokunun. Bu seçenek sizi, uygulamadan çıkaracak ve direk olarak Safari sayfasına götürecektir.

-Bu aşamadan sonra yapmanız gereken Ana sayfa sekmesine dokunun, uygulamayı tekrardan açmak için Pokemon Go simgesine dokunuyoruz ve artık işlem tamam tek yapmanız gereken artık oyunu zevkle oynamak olacak.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉