• PAYLAŞ

Araba Lira Uygulaması Nedir ve Nasıl Para Kazanılır ?

  • 08/11/2016 - 15:45
  • 0 Yorum
  • 898 görüntüleme

Araba Lira Uygulaması Nedir ve Nasıl Para Kazanılır ?

Ülkemizde araç sahiplerine her ay düzenli olarak gelir getirecek araba lira uygulaması bir çok bireyin tercihi oluyor. Araçları üzerlerine reklam alarak para kazanmak isteyen bireylerin sayısı her geçen gün biraz daha artıyor. Aracı olana ayda ortalama olarak 250 TL para kazanma fırsatı sunan uygulama genel olarak büyük şehirlerde yaşayanlar için iyi bir gelir kaynağı, firmalar için bir nevi gezici reklam kapısı oluyor.

araba-lira-uygulamasi-nedir-ve-nasil-para-kazanilir-1
Ülkemizde Araba Lira uygulaması olarak isimlendirilen ve araç giydirme işlemi yapılarak sürücüler her ay düzenli olarak para kazanabiliyor. Araçlarınızın üzerinde taşıyacağınız reklamlar sayesinde para kazanma imkânı ile gelen Araba Lira uygulaması, genel olarak firmalar tarafından tercih ediliyor.

Ek gelir arayışları olan bireyler, birçok alternatif işi tercih ederek para kazanabiliyor. Fakat bu uygulamada fazla bir emek verilecek bir durum olmadığından dolayı giderek yaygınlaşmaya başladığını söyleyebiliriz. Ek gelir sağlamak için yeni yöntemler arasında olan Araba Lira uygulaması, bazı araba sahiplerinin benzin parasını çıkarmasını sağlarken bazı kullanıcılara vergi, sigorta gibi masraflarının da karşılamasına olanak sağlıyor. Yeni bir kazanç yöntemi olan Araba Lira uygulaması ile, firmaların da yeni nesil reklam yöntemi olarak oldukça fazla ilgi görmeye başladı. Firmalar genel olarak bu işi verecekleri araçların gün boyunca trafikte olmasını daha çok tercih ediyor. Bu sebeple bu işi taksiciler, pazarlamacılar, tamirciler yada yetkili servisler gibi gün boyunca gezen kişilere verilmesi daha çok tercih ediliyor. Firmaların asıl amacı ise bu yöntem kullanılarak  kısa sürede daha fazla kişiye ulaşmayı hedefliyor. Reklam verme sistemi, firmaların özellikleri ve aynı zaman da sürücülerin özelliklerinin eşleştirilmesi ile gerçekleşiyor.

araba-lira-uygulamasi-nedir-ve-nasil-para-kazanilir-3

Araçları üzerinden reklam almak isteyen araç sahipleri, araba markası ve modellerini ve bunun yanı sıra işe gidip gelme güzergahlarını, gün içerisinde araç kullanma alışkanlıklarını detayları ile belirterek, Araba Lira uygulama üyesi oluyor. Firma veya markalar da, genel olarak ulaşmak istediği kitlenin güzergahında bulunan araçları programa almakta öncelik tanıyor. Firmalar ait olan pazarlama departmanları ve Araba Lira uygulamasının reklam departmanı ile görüşme yapılarak, araçlara uygun olan tasarım hazırlanarak bu araçlara giydiriliyor. Firmalar reklamlarını vermelerinden sonra, Araba Lira uygulamasında olan araçların ne kadar yol kat ettiğini ve hangi zamanlarda nerelerde park ettiğini uygulamalar üzerinde kolaylıkla takip edebiliyor. Sürücüler, aldıkları reklam sayesinde  bir aylık dönem içerisinde verilen reklam sayesinde 250 liradan başlayan rakamlarda ek gelir kazanma imkânı buluyor. Bu belirttiğimiz miktarlar reklam veren firmadan firmaya ciddi oranlarda değişiklik gösteriyor.

araba-lira-uygulamasi-nedir-ve-nasil-para-kazanilir-2

Ülkemizde hayat şartlarının her geçen gün biraz daha zorlaştığı bu zamanlarda aracınızda gün içerisinde normalin üzerinde kilometre yapmak zorunda kalıyorsanız Araba Lira uygulaması size de bir ek gelir kaynağı olabilir. Araba Lira uygulamasında ödemeler aylık ve düzenli olarak yapılmaktadır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉