• PAYLAŞ

Gergin Doğal Yüz Estetiği Nasıl Yapılmalı ?

  • 08/11/2016 - 15:48
  • 0 Yorum
  • 767 görüntüleme

Gergin Doğal Yüz Estetiği Nasıl Yapılmalı ?

Yüz germe operasyonları yaşın ilerlemesi ile birlikte yüzde oluşan kırışıklık, sarkma yada form kayıplarını düzeltmeye son derece fayda sağlarken, yüz ifadesinde oluşturduğu değişiklikler nedeni ile pek çok birey operasyona çekinerek yaklaşmasına sebep oluyor. Ameliyatsız olarak uygulanan tekniklerin sağladığı en büyük avantajı ise doğal duruşa gölge düşürmemesidir.

gergin-dogal-yuz-estetigi-nasil-yapilmali

Sağlıksız beslenme ve bunun yanı sıra genetik faktörlerin de etkisinin eklenmesiyle, zamanın izlerini yüzünüzde belirgin olarak  gözlemleyebilirsiniz. Yüz germe ameliyatları oluşan bu bütün olumsuz tablonun silinmesine oldukça yardımcı oluyor ve zamanı durdurabilmek adına son derece etkili dönüşler sağlanabilmesi mümkün oluyor. Facelift veya literatürde rhytidectomy olarak anılan yüz germe operasyonlarında en fazla korku duyulan konu ise, yüz doğallığının koruyamaması. İşte bu nedenden dolayı yenilikçi teknikler geliştirerek cerrahi veya ameliyatsız olarak, yüzde ifade kaybı yaşatmadan sorunlar çözümlemeye çalışıyor.

gergin-dogal-yuz-estetigi-nasil-yapilmali-3
Yüz Germe Operasyonuna Uygun Bir Aday Olduğumu Nasıl Anlarım ?

Yüz germe operasyonuna bir bireyin uygun olup olmadığını muayene edildiği zaman, ilk başta ameliyatsız tekniklere dayalı olarak çözümleyip çözümleyemeyeceği tetkik edilir. Çünkü genel olarak bakıldığında ; olabildiğince ameliyatların olası yaşanabilecek risklerinden kendinizi korumak için özen gösterin ve kesi izi oluşturmadan, anında sosyal hayatınıza geri dönebileceğiniz tedavi prosedürlerini tercih etmeye gayret ediniz. Size uygulanacak olan hangi tekniğin uygun olduğunu ve hangi teknikten en fazla faydayı alabileceğinize karar verilebilmesi muayene olunmasından sonra anlayabilirsiniz. Örnek olarak aşırı yıpranmış bir yüze klasik uygulanan yüz germe ameliyatını önerilebilir. İfade kaybının yaşanmaması için sizin kendi yağınızdan alınan ve kök hücreden zengin hale getirilen yağ enjeksiyonlarını kullanılabilir. Fazlalık olan yıpranmış deri hattını yüz bölgesinden uzaklaştırılır ve eski yüz kontürüne bağlı kalınarak yenilenmiş, bir yüz yapısı sağlanabilir. Bu uygulanan teknik ile ifade kaybının önüne geçilir.

gergin-dogal-yuz-estetigi-nasil-yapilmali-2

Örümcek Ağı Estetiği En Doğal Olan Uygulamadır ?

Yüzünde yıpranma oluşan bireylerde klasik yüz germe ameliyatına alternatif olarak kullanılan Örümcek Ağı Estetiği uygulanabilir. Ameliyatsız bir yüz germe tekniği olan Örümcek Ağı Estetiğinde aynı yüz germe ameliyatında olan etki deri altına yerleştirilen ince medikal iplerle sağlanmaktadır Yüzünüze bir örümcek ağı gibi işlenen iplerin aralarına  vücudunuzun farklı bir bölgesinden alınan yağ dokusu, Cihantimur Yağ Transferi tekniği kullanılarak enjekte edilir. Bu yapılan işlem ile yapay dolgu uygulamasının sahte görüntüsünü ve bunun yanı sıra ameliyat sonrası uzun süren iyileşme sürecinde bertaraf etmiş olursunuz. Yine uygulana bu teknik sayesinde, morarma, şişlik yada olası ameliyat riskleri de tamamen ortadan kalkar. Kesi yapılmadan uygulanacak olan bu teknik sayesinde, yüzünüz doğrudan canlanır, form kazanır ve işlem sonrasında günden güne tazelenmeye başlar. Örümcek Ağı Estetiğinin yüz germe operasyonları arasında en doğal ve doğal hali koruyan uygulama olduğunu belirtmeliyiz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉