• PAYLAŞ

Bahçıvan Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

  • 25/11/2016 - 19:47
  • 0 Yorum
  • 1263 görüntüleme

Bahçıvan Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Rahatlıkla beraber spor bir şıklığı hedefleyenlerin gözdesi bahçıvan pantolonlar vücut kusurlarını gizlemeye destek verir. Yaz-kış kullanabileceğiniz, renk alternatifi bol bu pantolonlarla bakışları üzerinize toplamak oldukca kolay.Kimi kişiler bahçıvan pantolona ilk bakışta önyargılı baksa da hatta karşısındakinde gördüğünde garipsese de bir defa giydikten sonra vazgeçemiyor.

Bahçıvan Pantolon Kombini Nasıl Yapılır?   

Bahçıvan model pantolonlarla yapılabilecek ilk kombin içine giyilen beyaz tişörtlerle olandır. Göbeği açıkta bırakan beyaz bir büstiyer de oldukca şık durur. Bahsedilen kombin oldukça özgür ruhlu, spor bir tarzdır ve altına açık renkli (hatta beyaz) spor ayakkabılar tercih edilmelidir. Çanta tercihinde ise çok büyük olmayan sırt çantaları en uygundur. Aksesuar olarak büyük kadranlı bir saat yeterli olacaktır. Bu şekilde hareketli bir kombin oluşturabilir, dikkatleri üzerinize çekmenin ilk adımını atabilirsiniz.Daha serin günlerde balıkçı yaka kazaklar bu kombini tamamlamaya adaydır. Balıkçı kazaklarda kullanılacak her renk bahçıvan pantolonla kombin yapılmasına imkan sağlar. Bordolar, bebe mavileri, pudralar hepsi hoş bir kombin için aday renklerdir. Soğuk günler için bahçıvan pantolonların altına ayakkabı tercihi kısa botlar olması gerekir. Yalnız kahverengi ve siyahla sınırlı kalmamak, aksine renkli botlar kullanmak bahçıvan pantolonu hareketlendirmeye yardım eder.Uzun bot önerilmemesinin sebebi ise bahçıvan pantolonların genel de slim ya da skini model olmasıdır. Ekose gömlekler de bahçıvan pantolonlara renk katar. Özellikle oduncu gömlek denen kareli ve kalın kumaş gömleklerin her renk tonu bu pantolonların içine yakışır.

bahcivan-pantolonlar-nasil-kombinlenir-1

Son dönemlerde kumaş özelliği gösteren bahçıvan pantolonlar da yükseliştedir. Yazları canlı renkli bahçıvan pantolonlar kış aylarında lacivert, haki, siyah biçiminde koyu renklerle öne çıkar. Farklı renklerdeki bahçıvan pantolonlar güneşli ve sıcak havalarda zıt renkli tişörtlerle ahenk yakalarken soğuk havalarda balıkçı kazaklarla kombin tamamlanabilir. Bu kazakların vücudu saran özellikte olması önemli bir ayrıntıdır. Balıkçı kazaklar yerine sade renkli düz gömlekler de tercih edilebilir. Kumaş bahçıvan pantolonun altına spor ayakkabılar, converse modeldeki ayakkabılar ve kolej tipi ayakkabılar kullanmak mümkün.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉