• PAYLAŞ

Bakır Rengi Kıyafetler Nasıl Kombin Yapılır?

  • 16/05/2017 - 21:00
  • 0 Yorum
  • 1347 görüntüleme

Her yıl moda akımlarının belirlenmesinde renklerin çok önemli bir görevi vardır. Moda akılları arasında son yıllarda bakır renginin çok önemli bir görevi bulunmaktadır. Bunların arasında en çok dikkat edilen kıyafetlerin neler olduğunu, bu renk ile kıyafet kombinlerinin nasıl yapılacağı rengi doğru kullanmak açısından önemlidir. Günlük kullanımda fazla tercih edilmiyor olması rengin dikkatli bir şekilde kullanımı açısından önemlidir. Bu yazıda sizlere bakır rengi kıyafetleriniz ile yapacağınız kombinler ile ilgili detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Bu sayede daha rahat bir şekilde kıyafet kombinleri yapabilmeniz sağlanmış olacaktır. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde bu kombinleri yapabilmek için moda hakkında genel bilginiz olması şarttır.

Bakır Rengi Kombinler

Özellikle tek parça olan kıyafetlerde bakır rengini sorunsuz bir şekilde rahatça tercih edebilirsiniz. Uzun bir bakır rengi elbise giyecekseniz bunun üzerine altın sarısı parçalar eklemeniz doğal bir görünüm sağlayacaktır. Örneğin altın sarısına sahip pullar ve aynı renge sahip bir kuşak tercih edilebilir.

Bakır rengine sahip bir tulum giyecekseniz bunun altına siyah renge sahip detaylar eklemek doğru bir işlem olacaktır. Tulumun içerisine giyeceğiniz kıyafetlerin renginin siyah olmasına dikkat etmenizde fayda var. Ayakkabı olarak da siyah bez ayakkabılar giymenizde fayda var. Krem rengi abiye elbiseler de ise bu rengi dantel detaylar olarak kullanabilirsiniz. Biraz aykırı bir renk gibi dursa da doğru kombinleme ve renk uyumu ile ortaya harika bir görüntü çıkarabilirsiniz.

Bakır rengi günlük kullanımda sıklıkla tercih edilen pantolon ve eteklerde sürekli kullanılabilir. Örneğin bu renge sahip bir pantolon giyecekseniz bunun üzerinde krem renge sahip bir kazak giymeyi tercih edebilirsiniz. Etek tercihinizde ise siyah renk ağırlıklı bluzlar tercih edilebilir. Eteğiniz uzun olmasını tercih edecekseniz bunun üzerinde altın rengin hakim olduğu gömlek ya da bluz tercih edebilirsiniz. Bu renk daha çok aksesuar tercihlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle küpe ve bilekliklerde rahatça tercih edilmektedir. Ayrıca elbiselerin üzerinde kullanacağınız kemer ya da kuşak gibi detayları da bu renge sahip olanlardan tercih edebilirsiniz.

[Toplam:9    Ortalama:2.6/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉