• PAYLAŞ

Balık Elbiseler Neden Tercih Edilir? Nasıl Giyilir?

  • 18/01/2017 - 22:35
  • 0 Yorum
  • 4664 görüntüleme

Balık Elbiseler Neden Tercih Edilir? Nasıl Giyilir?
Önemli bir davete ya da eğlenceye katılmak için davet edildiniz ancak ne giyeceğinize bir türlü karar veremiyorsanız doğru yere geldiğinizi söyleyelim. Amacımız sizlere ilham vermesi amacıyla balık elbiseler ilgili bilgiler vermek olacaktır. Bu sayede bu elbiseler ile şık ve güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle günümüzde giderek çeşitlenen gece elbise modelleri arasında doğru tercihi yapmakta zorluk çekenler için bu yazı çok bilgilendirici olacaktır. Ancak amacınız vücut hatlarınızı ön plana çıkarmak ise tercih etmeniz gereken balık elbiseler olmalıdır. Vücudunuzu tüm hatları ile saran ve ortaya güzel bir görüntü çıkaran bu model ile istediğiniz tüm davetlere katılabilirsiniz.


Balık elbiseler tek bir modelden oluşmaz çok sayıda balık elbise modeli vardır. Bu çeşitlilik sayesinde herhangi bir vücut tipine sahip birisi güzel bu elbiseyi tercih edebilir. Eğer sizde bu elbiselerden bir tanesine sahip olmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken kendi vücut tipinizi öğrenmeniz gerekiyor. Kum saati, elma, armut ve üçgen gibi çok sayıda vücut tipi vardır. Her balık elbise modeli her vücuda uygun değildir. O nedenle kendinize uygun olmayan modeli tercih etmemelisiniz. Dekolteleri ile her zaman dikkat çeken bu elbiselerdir. Ancak dekolte göstermek istemiyorsanız dekoltesiz boyundan bağlamalı balık elbise modelleri de mevcuttur. Bu modeli tercih ederseniz şık ve zarif bir görüntüye sahip olursunuz.
Eğer almaya karar verdiğiniz balık elbise modelinde bir yırtmaç yoksa ayakkabı tercihini yüksek platformlu topuklu ayakkabılardan kullanarak güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Genelde balık elbise modellerinde yırtmaç bulunduğu için stilettoları ve zarif bir görünüm oluşturmanıza yardım eden çantalar daha çok yakışmaktadır. Eğer alacağınız modelde ışıltı ve pul çok sayıda olacaksa aksesuarlarınızı özellikle sade olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde şık bir görünüm yerine rüküş bir görüntü oluşturursunuz.
Cheap Jerseys, Uzun ışıltılı, Kadife, Sırtı Açık, Tüm vücudu saran, Askılı vb gibi çok sayıda balık elbise modeli bulunmaktadır. Bu elbiselerden birisini tercih ederek gece istediğiniz yere rahatlıkla gidip ortamın en güzel kadını olabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 7 Average: 3.4]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉