• PAYLAŞ

Balıkçı Yaka Kazaklar Nasıl Giyilir?

  • 04/01/2017 - 08:27
  • 0 Yorum
  • 1006 görüntüleme

Balıkçı Yaka Kazaklar Nasıl Giyilir?

Havalar giderek soğuyor, kış beklendiğinden daha çetin geçiyor bu durumda kendimizi soğuktan korumak için aklımıza ilk olarak balıkçı yaka kazaklar gelmektedir. Balıkçı yaka kazak giymek sadece sizi soğuktan korumak zorunda değildir. Dikkatli tercihler ile hem soğuktan kendinizi koruyabilir hem de ortaya şık bir görüntü çıkarabilirsiniz. Bu yazımız da sizlere balıkçı yaka kazak giyiminde dikkat edebileceğiniz dokunuşlar hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Şimdi sıra ile oluşturabileceğiniz stiller hakkında bilgi vermeye başlayalım.
Büyük Boy Kazak Tercihi

Bu kazakların en büyük özelliği sizi hem soğuktan koruması hem de içinde rahat olmanızı sağlamasıdır. Eğer dolabınızda bu kazaktan yoksa ve almak istiyorsanız örgü şeklinde olanlara yönelebilirsiniz. Bu sezon kadınların üzerinde bedenlerinin çok üzerinde olan bu kazakların ne kadar şık durduğuna şahit olabilirsiniz. Sizde bu kazaklardan alarak skiny kot ve tayt ile birlikte kombinleyerek giyebilirsiniz. Bunların üzerine de bir mont tercihi yeterli olacaktır. Hem sıcak bir gün geçireceksiniz hem de şık bir görüntü elde edeceksiniz.

Kabanlar Ve Montlar ile uyumlu stiller

Kışın giymek zorunda olduğunuz kabanlar ve montlarda balıkçı yaka kazaklar daha güzel bir görüntü ortaya çıkarma fırsatı sunmaktadır. Bunun için alacağınız kazak ya da mont tercihleriniz de renk kombinlerine dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Bu ortaya çok güzel bir görüntünün çıkması konusunda size yardım edecektir. Örneğin gün boyu rahat ve cool bir görünüme sahip olmak için bir kot ceket giyin ve altına da kazak ekleyin.

Kadınsı Dokunuş

Balıkçı yaka kazaklar bir kadına göre çok kaba durabiliyor. Ancak bu durumu lehinize çevirebilmek için küçük kadınsı dokunuşlar yapabilirsiniz. Giyeceğiniz balıkçı yaka kazağın altına etek giymek bile size seksi bir görünüm kazandırmak için yeterli olacaktır. Eğer giyeceğiniz eteğin içine kazağınızı sokmak istiyorsanız ince bir kazak tercih etmeye dikkat edin. Giyeceğiniz etek midi ya da dantelli modellerden birisi olacaksa giyeceğiniz eteğin rengini nötr olan renklerden tercih etmeye mutlaka dikkat edin. Bu iki elbisenin birbiri ile çatışmasını engelleyecektir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉