• PAYLAŞ

Beren SAAT’in Tarzı Nasıl Yapılır?

  • 23/10/2016 - 11:12
  • 0 Yorum
  • 1115 görüntüleme

Beren SAAT’in Tarzı Nasıl Yapılır?

Son yılların en popüler aktrislerin başında gelen sanatçı sadece oynadığı diziler ile değil giyim tarzı ile de dikkat çekiyor. Duru ve doğal bir güzelliği bulunan sanatçının moda konusunda kendi tarzını oluşturmayı başarmış nadir insanlardan birisi olduğunu söyleyebiliriz.

Oynadığı dizilerde olsun, katıldığı davetlerde olsun ya da Beren Saat günlük kıyafetleri olsun kendine has bir doğal tarz oluşturmayı başarmıştır. Sıra ile sanatçının o gün ki durumuna göre tercih ettiği kıyafetleri ve makyajları sizlerle paylaşalım. Günlük kıyafetlerinde genellikle Jean pantolonları tercih etmektedir. Bu pantolonların üzerinde basic olarak isimlendirilen düz renk olarak kabul edilen tişörtleri giymeyi tercih etmektedir. Bu kombinin üzerinde sıklıkla Jean gömlek ya da montları da tercih ettiğini söyleyebiliriz. Sade bir tarzı olduğunu sizde anlamışsınızdır. Bu sade tarz uygun olarak aksesuar ve ayakkabı tercihini de yaptığını söyleyebiliriz.

beren-saat-tarzi

Genellikle şık bir çanta ve küçük göz alıcı detaylarla yaptığı makyajı ile bu kombine son noktayı koymaktadır. Ayrıca ünlü sanatçıyı son yılların moda kesimi olan bol kesimli sweatshirtler’le sokakta görebilirsiniz. Sade ve duru bir güzelliği olan güzel aktristin makyajı çok da gündelik hayatında tercih etmediğini söylememiz gerekiyor. Beren Saat davet edildiği özel organizasyonlarda dahi bu tarzını korumaktadır. Gece giyeceği sade bir kıyafetin üzerine gene göz alıcı takılan ve çanta ile kombinleyen sanatçının gene makyajdan uzak durduğunuz söyleyebiliriz.

Eğer gece gideceği özel bir davet varsa geniş bir renk skalasında kıyafet tercihi olduğunu söyleyebiliriz. Siyah, kırmızı, su yeşili ve laciverti kapsayan çok sayıda kıyafeti tercih etmektedir. Makyaj tercihini de giydiği kıyafetin rengine göre şekillendiren güzel sanatçı genellikle pastel tonları tercih etse de bazen uçuk renk tercihleri ile de görebiliriz. Makyajda sadeliği tercih ediyor olsa da göz etrafına yaptığı sisli ve degrade makyaj ile dikkat çekmektedir. Bu makyaj ona ayrı bir zarafet katmaktadır.

Beren Saat’in tarzının en büyük tamamlayıcı olarak yüzünden hiç ayırmadığı gülümsemesini söyleyebiliriz. Bu gülüşü saatinde üzerinde çok pahalı aksesuarlar bulunmasa dahi her ortamda fark yaratmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉