• PAYLAŞ

Beyaz Kıyafetlerle Nasıl Kombin Yapılır?

  • 08/12/2016 - 11:18
  • 0 Yorum
  • 1200 görüntüleme

Beyaz Kıyafetlerle Nasıl Kombin Yapılır?

İnsanlık üzerinde beyaz rengin ne anlam ifade ettiğini hepimiz biliyoruz. Beyaz, saflık, dürüstlük, güzellik ve geleceğe ışık tutmak demektir. Işık beyazlık yarar. Gündüzleri etrafımızı net bir şekilde görebildiğimiz için severiz. Beyaz giymek cesaret ister. Beyaz elbise giymeyi tercih eden kişilerin çok cesaretli oldukları söyleyebilirim. Ben bunlardan birisi değilim açık sözlülükle sizinle paylaşmak istiyorum. Yıllar olmuştur beyaz bir kıyafet giymeyeli. Tabi diyeceğiniz ilk laf şu olacak. Beyaz giymiyorsun ama bu konu hakkında yazıyorsun. Araştırmayı ve okumayı seven bir yapım var. Okuyucularımıza her konuda detaylı moda bilgilerini vermek amacına sahibim. Gerekli incelemeleri yaparak modacıların beyaz elbiseleri kombinleme konusunda ki öncelikli bilgilerini toplayarak sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Beyaz Elbise Kombinleri

Beyazı ortaya çıkarmak için o elbisenin yanında kullanacağınız diğer parçalar için ilk tercihiniz siyah renk olacaktır. Çünkü bu iki zıt rengi birbirlerinden ayrı olarak düşünemezsiniz. Bu iki rengi kullanarak harika ve şık kombinler elde etme şansınız var. Örneğin kısa beyaz dantelli etek aldınız. Bununla birlikte üst kısımda Blazer ceket tercih edebilirsiniz. Bu ikiliyi ortaya çıkarmak için de siyah çorapları tercih etmelisiniz. Kombinin tamamlayıcısı olarak da ayakkabı tercihinizi burnu açık olan kısa platform botlardan yana kullanabilirsiniz.

Beyaz elbise giymek isteyen insanlar genelde baştan aşağı beyaz giymek zorunda olduklarını hissederler. Sakın bu hataya sizlerde düşmeyin. Beyaz renkte ki elbiseleri diğer kombinleriniz arasında da şık ve çekici bir görüntü ortaya çıkarmak için de kullanabilirsiniz. Beyaz bir şortla birlikte kombin yapabileceğini elbiseler Jean pantolon, gömlek, bluz ve farklı renklerde kotlar olabilir. Bu sizin tercihinize kalmıştır. Bu kombinlerinizin hepsini günlük hayatınızda çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Beyaz elbiseler bulunduğumuz kış aylarında neredeyse hiç tercih edilmez. Çünkü bu elbiseyi giyiyorsanız öncelikli olarak onu temiz tutmalısınız. En ufak bir kir parçasını bile belli eden bir özelliğe sahiptir. Kış aylarında evde sıkılarak oturmak yerine 2017 yılında raflarda ve vitrinlerde görebileceğiniz beyaz elbise modellerini incelemeye başlayabilirsiniz. Yazlık giysilerinizi şimdiden seçmiş olacaksınız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉