• PAYLAŞ

Beyaz Kot Nasıl Kombinlenir?

  • 20/08/2016 - 15:00
  • 0 Yorum
  • 1044 görüntüleme

Güzel giyinmek her kadının istediği bir özelliktir. Güzel giyinmek için öncelikle insanın kendi vücudunu yakından tanıması gerekir. Bu giydiğiniz her şeyi yakıştırmanıza yardımcı olacaktır. Vücudunuzu konusunda yeterli bilgiye sahip olduktan sonra giyeceğiniz ürünlerin bir biri ile uyumlu olması gerekmektedir. Eğer giyeceğiniz bir beyaz kot’u ne ile kombin yapmanız gerektiği bilirseniz güzelliğinize güzellik katacak bir kombin yapmış olacaksınız. Kombin yapmak renk bilgisi gerektirmektedir. Beyaz renk ile hangi rengi birleştirirseniz daha güzel olacağını bilmeniz gerekiyor. Bu yazıda sizlere beyaz kot ile ne gibi kombinler yapabileceğinizi anlatmaya çalışacağız. Bu sayede güzel ve bakımlı bir bayan olarak dışarı çıkabilirsiniz.

Beyaz kot’u yaz günlerinde özellikle bayanlar sıklıkla tercih etmektedir. Bu kotları gece de gündüz de farklı kombinler kullanarak giyebilirsiniz. Gündüz iş yerinizde, okulda ya da arkadaşlarınızla buluşmaz için giyebileceğiniz beyaz kotun üzerine şık bir bluz giyebilirsiniz. Altına da düz ayakkabıları tercih etmenizi tavsiye edebiliriz. Renk tercihinizi size bırakıyoruz. Beyaz uyumlu bir renk olduğu için tercih edebileceğiniz çok sayıda renk bulunuyor. Ancak bluzunuz ile uyumlu bir tercih yapmanızı tavsiye edebiliriz. Eğer gece beyaz kot giyerek dışarı çıkmak istiyorsanız yapacağınız kombin de ufak değişiklikler yapmanız gerekiyor. Üzerinize giyeceğiniz bluzu değiştirmeyebilirsiniz. Ancak ayakkabılarınız da topukluları tercih etmeniz gerekiyor. Ayrıca clutch bir el çantası ile kombini tamamlayabilirsiniz.

beyaz-kot-nasil-kombinlenir_

Beyaz kotun çok sevilmesi ve tercih edilmesinden birisi de birçok şey ile uyumlu olmasından kaynaklanmaktadır. Rahat duruşu hem spor tarz için uyum sağlarken, aynı zamanda klasik kombinlerin içinde rahatça kullanılabilir. Spor bir kombin yaparken renkli bir t-shirt’ın altına aynı renkte bir ayakkabı ya da sandalet giyerek beyaz kot ile kombini tamamlayabilirsiniz. Beyaz kot giyerek klasik şıklıkta bir kombin yapmak istiyorsanız üst kısmınıza mutlaka bir gömlek giymeye özen göstermelisiniz.

Beyaz kotu sadece kadınlar değil yaz aylarında erkeklerde tercih etmektedir. Giyeceğiniz t-shirt, atlet ya da yazlık bir gömlek ile sandaletlerin arasına beyaz kot giyerek kombin yapabilirsiniz. Beyaz kotu yaz günlerinde bir cankurtaran olarak görebilir ve tüm kombinleriniz de rahatça kullanabilirsiniz.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉