• PAYLAŞ

Bikini İzleri Nasıl Gizlenir?

  • 04/07/2017 - 14:25
  • 0 Yorum
  • 699 görüntüleme

Yaz aylarında güzel bir sahil kenarında denize girmek kadar keyifli bir iş olamaz. Tabi bununla birlikte sahilde sapsarı kumların üzerinde güneşlenmekte çok güzel oluyor. Ancak güneşlemenin en büyük sorunu insanların vücudunda bikini izlerinin kalıcı olarak kalması oluyor. Bikini haricinde farklı bir elbise giyildiğinde ise bu elbiseler direkt olarak karşımıza çıkıyor. Bunlardan kurtulmanın bazı yöntemleri bulunuyor. Bazı insanlar bunun için bikinilerini çıkararak güneşlenmeyi tercih ediyor. Ancak bunun da belirli sınırları olduğu için tam anlamı ile bikini izlerinden kurtulmak bu şekilde mümkün olmuyor. Bu yazımızda tatilinizi zorlu bir şekilde geçirmenize neden olacak bikini izlerinizden kurtulmanın yollarını sizler ile paylaşacağız.

Nasıl Kurtulabilirsiniz

Bikini izlerinden kurtulmanın en kolay ve garanti yolu peeling yapılmasıdır. Ancak bazı insanlar tabaka halinde oluşuma neden olacak bu uygulamanın seksi bir görüntü oluşturmadığını söylemektedir. Bunun için uygulamayı yumuşak birer temizleyici ya da duş süngeri ile yapmanızı tavsiye etmektedir. Peeling deri soyulmaya başladığında uygulanmalıdır. Derinizi parmaklarınız ile soyarak değil bir kesici alet ile keserek çıkartmanız gerektiğini hatırlatmalıyız.

Bikini izlerinden kurtulmanın bir diğer yöntemi ile allık kullanmak olacaktır. Mat renklere sahip bir bronzlaştırıcı kullanmak ve ya da şeftali rengi allık kullanmak faydalı olacaktır. Bir pamuk yardımı ile allığı sürerek yanan bölgenin ortadan kalktığını rahatlıkla görebilirsiniz. Daha doğal bir görünüme sahip olabilmek için bu allıklardan yardım alabilirsiniz. Eğer bunları kaybetmek için kremsi bir allık ya da bronzlaştırıcı kullanma niyetiniz varsa şeffaf bir pudra kullanarak sabitlemeyi tercih etmelisiniz.

Eğer imkanınız ve yeterli zamanınız varsa bikini izlerini kaybetmek için kullanabileceğiniz en iyi ürünlerin başında sprey fondöten gelmektedir. Bu ürünleri birçok mağaza da rahatlıkla bulabilirsiniz. Sprey fondöten sadece bikini izlerini ortadan kaldırmaz aynı zamanda cildinizde oluşan diğer kusurlarında tamamen ortadan kalkması konusunda size yardımcı olmaktadır. Bu ürün aynı zamanda orta yaşlı bayanların ortaya çıkan yaşlılık belirtilerinden kurtulmaları konusunda yardımcı olmaktadır. Güzel bir tatilin ardından bikini izlerinden kurtulmak istiyorsanız bu yöntemlerden herhangi birisini kullanabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉