• PAYLAŞ

Bikini ve Mayo Alışverişi Nasıl Yapılır?

  • 13/07/2016 - 23:42
  • 0 Yorum
  • 902 görüntüleme

Yaz geldi tatile çıkmak için kendinize vakit ayırmak için fırsat kollamaktasınız. Ancak tatilinizi uzatmak ve uzun detayları ile uğraşmak istemiyorsanız aslında çok önemli olarak görmediğiniz konuları önceden halletmeniz gerekiyor. Bu sayede tatilinizi doya doya yaşayabilir ve sonuna kadar ondan memnun kalabilirsiniz. Bunlardan birisi de bikini ve mayo alışverişiniz konusunda zaman kaybetmeniz olacaktır. Öncelikle bu konuda alışverişe karar vermeden önce vücut tipinizi kesinlikle dikkat etmelisiniz. Modeli çok hoşunuza giden bir mayo ya da bikini üzerinize giydiğinizde aynı etkiyi göstermeyebilir. Geniş omuzlarınız var ve kalçalarınız darsa dengeyi sağlamak için yüksek belli bikinilerden tercih etmeniz gerekiyor. Buna Erkeksi ve düz hatlara sahip olanlar dikkat etmelidir.

Bu bikininin yanına küçük süsler ekleyebilir kendinize feminem bir görüntü katabilirsiniz. Mayokiniler bu vücut tipi için özel olarak üretilmektedir. Omuzları dar, kalçalarınız ise normalde daha genişse yapmanız gereken tercihiniz bikini olması olacaktır. Renkli kısımlı olanları üst kısımda kullanmaya dikkat edin, koyu kısımları ise alt kısımda tercih etmelisiniz. Boynun etrafından bağlanan üst kısımlar dikkati omuzlarınıza doğru götürecektir. Sizin kesinlikle uzak durmanız gereken model yüksek belli olan bikini altları olacaktır.  Geniş basenleri olanlar bu dediklerimize dikkat ederek plaj için giyeceklerini alabilir.

2014-mayo-ve-bikini-modelleri                                              indir (11)

Dengeli bir vücudunuz varsa istediğiniz her modeli alabilmekte özgürsünüz. Kum saati şekilde vücut olarak isimlendirildikleri için rahat ve sevdikleri mayo ya da bikiniyi tercih etmekte özgür olabilirler. Uzun boyunuz ile dikkat çekiyorsanız dikey çizgileri olan ürünlerden uzak durmanız sizin yararınızadır. Renkli ve çok dikkat çeken ürünler sizin için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Kısa bacaklara sahipseniz bir cümle önce söylediğimiz şeyin tersini yapmalısınız. Dikey çizgileri olan ürünleri özellikle tercih etmeye dikkat etmelisiniz. Bu bacak boyunuzun sanki sihir yapmış gibi uzamasına yardımcı olacaktır. Küçük göğüsleriniz varsa her modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz ancak en çok tercih etmeniz gereken fırfırlı ve desenli olanlar olacaktır. Büyük göğüsleri olanlar ise farklı renkte satılan bikinileri tercih etmelidir. Bağlamalı olan modeller size istediğiniz yardımı sağlayacaktır.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉