• PAYLAŞ

Burçlara Göre Moda Rehberi Nasıl Yapılır? – 1

  • 26/09/2016 - 21:38
  • 0 Yorum
  • 875 görüntüleme

Burçlara Göre Moda Rehberi Nasıl Yapılır? – 1

Astroloji yüzyıllardır insanların ilgi duydukları ve sürekli olarak inceledikleri bir alan olarak dikkat çekmektedir. İnsanoğlunun geleceği bilme ve ona göre davranmak istemesinden kaynaklanan merakı nedeniyle astroloji birçok alanda insanlara bilgi aktarımı yapılmaktadır. Bunlar genellikle tahmin olarak kabul edilse de bunlara inanan insan sayısı tahmin edildiğinden fazladır. Hiç itibar etmeyen insanlar dahi gazetelerde burç köşesini gördüklerinde kendi burçlarını okumadan geçemezler.

Bu yayında sizlere burcunuza göre nasıl giyinmeniz gerektiği konusunda aradığınız bilgileri aktarmaya çalışacağız. Uzmanlar tarafından yapılan tespitlerle oluşturduğumuz bu listenin size faydası olacağını tahmin ediyoruz.

Koç Burcu: Özellikle olan önce ben diyen bir burç olan koçlar giyimlerinde kendilerini diğerlerinden daha ön plana çıkaracak kıyafetler tercih ederler. Bunun nedeni olarak burcun en büyük özelliğinin girişimci ruha sahip olduğunu söyleyebiliriz. Renk tercihi kırmızı olmalıdır.

Aslan Burcu: Bu burca dahil olan gücü ve gösterişi severler. O nedenle tercih edecekleri kıyafetlerde bu davranışlarında göre tercih de bulunmalılar. Renkleri turuncu, sarı ve kırmızıdır.

Yay Kadını: Bu burca dahil olanlar sakin yapıları ile dikkat çekerler. Bu burcun en büyük özelliği bazen etrafında ki insanların kızmasına neden olabilecek rahatlıklarıdır. Sportif kıyafetler onların ilk tercihidir. Rengi Mordur?

Boğa Burcu: Bu burçla ilgili ilk akla gelen özellik disiplinli olmalarıdır. Bu her konuda geçerli olduğu gibi giyim konusunda da geçerlidir. Giyiminde kombinlere çok dikkat ederler. Renk olarak pembenin onların rengi olduğunu söyleyebiliriz.

Başak Burcu: Öz eleştiri yapma konusunda limitleri zorlayan insanların burcudur. Bu da onun mükemmeliyetçi bir yapıya sahip olmasına neden olur. Bu giyim konusunda da böyledir. Elbiselerini özen göstererek alırlar ve kimseye paylaşmazlar. Renkleri biraz daha kapalıdır. Kahverengi, mavi ve lacivertten şaşmazlar.

Oğlak Burcu: Anadolu da kullanılan krodan nem kapmak deyimine uygun bir insan topluluğu temsil eder. Bu elbise ve kıyafet tercihlerine de yansır. Alışverişe çıktıklarında çok titiz davranırlar. Koyu renkler olan siyah ve kahverengiyi tercih ederler.

Bu yayında sizlere ateş ve toprak grubu burçlarının moda tercihlerini aktarmaya çalıştık. Başka bir yazımızda Hava ve Su gruplarına dahil olan burçların giyim tarzlarını aktarmaya çalışacağız.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉