• PAYLAŞ

Burçlara Göre Moda Rehberi Nasıl Yapılır? – 2

  • 26/09/2016 - 22:02
  • 0 Yorum
  • 717 görüntüleme

Burçlara Göre Moda Rehberi Nasıl Yapılır? – 2

Bir önceki burçlar ile ilgili yazdığımız yazı da sizlere ateş ve toprak grubuna dahil olan burçların giyim tarzları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Yazımızın sonunda bir daha ki yazımızda su ve hava grubuna dahil olan burçlar hakkında bilgi vereceğimizi söylemiştik. Şimdi sizlere o yazılar hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Çok dikkatli okumanızı tavsiye ediyoruz.

İkizler Burcu: Hava grubu burçlarından ilki olan ikizler burcu aceleci kişilikleri ile dikkat çekerler. Bu giyim tarzlarına da yansır. Giyimlerine çok dikkat etmezler. Üzerlerine ne bulurlarsa giymeye çalışırlar. Temiz olduktan sonra her türlü kıyafeti giyebilirler. Sarı renk bu burcun en çok tercih ettiği renk olarak dikkat çeker.

Terazı burcu: Adından da anlaşılacağı üzere terazi burcu simge olarak dengeyi temsil etmektedir. Bu her konuyu içine kapsar giyim konusunda tercihleri hep dengelidir. Bir stile göre giyinirler. Aşırı ve sade tercihler yerine herkesin beğeneceği tercihleri ile dikkat çekerler. Kolay tercih yaparlar, renk tercihleri davetkar renklerden yana kullanırlar.

Kova Burcu: En önemli özellikleri arkadaş canlısı olmalarıdır. Empati yapmayı severler. Renkler Mavi, sarı ve Laciverttir. Tek bir tarza bağımlı kalmazlar sürekli olarak modayı takip ederler ve buna göre elbiselerini tercih ederler. En dikkat çekici giyim tarzlarından birisine sahiptirler.

Yengeç Burcu: Hava grubu burçlarından ilki yengeç burcudur. Çok stratejik olarak hareket ederler. Bu şekilde görülseler de kararlarını duygusallıkları ile verirler. Gümüş ve Beyaz rengi tercih ederler. Romantiklik onların kıyafetlerini seçmekteki tek anahtarıdır. Sade ve hanım hanımcık görülen her şeyi çok beğenirler. Şapka takmayı çok severler.

Akrep Burcu: Bu burcu insanlar ya çok severler ya da onlardan nefret ederler arası yoktur. Dışarıdan bakıldığında çok güçlüdürler ancak kendileri ile barışık yaşayamazlar. Moda renkleri kırmızıdır. Her yerde bunu tercih ederler. Seksi görünmeyi çok sevdikleri için ona göre elbise tercihlerini yaparlar.

Balık Burcu: Duygusallık denildiğinde ilk akla gelen burçtur. Çok kolay ağlarlar. Etrafında ki her acıya tepki gösterirler. Mavi, mor ve yeşil onların rengidir. Masal kahramanı gibi görünmek istedikleri için kıyafet tercihlerinde buna dikkat ederler.

 

 

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER : ,


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉