• PAYLAŞ

Daha Önce Moda Olan ve Hala Çok Popüler Olan Tarzlar Nelerdir?

  • 24/02/2017 - 15:33
  • 0 Yorum
  • 554 görüntüleme

Daha Önce Moda Olan ve Hala Çok Popüler Olan Tarzlar Nelerdir?

Moda genel geçici bir şey olarak bilinmesine rağmen geçmişte moda olmasına rağmen günümüzde hala tercih edilen giyim tarzları vardır. En bilinenler arasında kot pantolonları örnek gösterebiliriz. İlk olarak madencilerin giymeleri için üretilen kot pantolonlar günümüzde artık günlük giyimin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Günümüzde geçmişte moda olmuş ve hala giyim konusunda tercih edilen çok sayıda kıyafet vardır. Bu yayınımızda bunların neler olduğunu sizler ile paylaşmaya çalışacağız. Bu sayede sizde farkında olmadan giydiğiniz şeylerin geçmiş modalardan olduğunu öğrenebilirsiniz.

Geçmişte moda olan tarzlar

  1. Uzun uzun hırkalar bayanlar tarafından çok sevildi. Bunun sonucu olarak günümüzde hala birçok bayan giyimde bunları tercih ediyor. Çünkü vücudumuzda olabilecek bazı kusurları ve fazla kiloları saklamada bu hırkalar çok yardımcı oluyor diyebiliriz. Ve her kıyafet ile rahatça kombini yapılabiliyor.
  2. Uzun bol kazaklarda günümüzde sıklıkla tercih edilen kıyafet tercihlerindendir. Bunun nedeni ise hem rahat bir görünüme sahip olmamıza yardım etmesi hem de şıklık sağlamasıdır. Güzel bir saat ile rahatça kombini yapılabiliyor. Bunun için uzun olan kol boylarını az kıvırmak yeterli olacaktır. Bu kıyafetin altına ise tayt ya da çok dar bir kat pantolon tercih edilebilir.
  3. Kumaş pantolonlar genelde erkeklerin giydikleri bir kıyafettir. Ancak artık kadınlarda günlük kıyafet tercihleri arasında kumaş pantolonları sıklıkla tercih ediyor. Çünkü ciddi ortamlarda onlar için hem bir kurtarıcı görevi üstleniyor hem de rahatlık sağlıyorlar.
  4. Bahçıvan tulumlar ilk moda olmasının üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen hala kullanılıyor. İçerisine basit bir beyaz tişört ile harika bir kombin sağlanıyor.
  5. Beyzing tarzda modasını kaybetmeyen kıyafetlerden birisi olmayı başardı. Sokak kıyafeti olarak görülse de rahat olması ve her ortamda rahatlıkla tercih edilmesi bu trendini korumasında yardımcı olan unsurlardan birisidir.
  6. Boyfriend kot ceketlerde tarzını koruyan kıyafetlerden birisidir. Siyah bir pantolon ve ya tayt’ın üzerine beyaz bir tişörtün üzerinde giyilerek harika bir kombin ortaya çıkarılabiliyor.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉