• PAYLAŞ

Daha Şık ve Zarif Görünmenin Yolları Nelerdir?

  • 17/02/2017 - 09:11
  • 0 Yorum
  • 753 görüntüleme

Daha Şık ve Zarif Görünmenin Yolları Nelerdir?

Şık ve zarif bir görünüme sahip olmak tüm bayanların istediği bir durumdur. Bu aslında çok zor değil. Sadece yapılması gerekenleri bilmek bunun için yeterlidir. Çok fazla çabalayıp, her zaman moda olan elbiseleri giymek sizin için yeterli olmayacaktır. Sadece doğru elbiseleri kombinlemek ve bunlara uygun aksesuarları birleştirmek yeterli olacaktır. Bunların yanında kusursuz da bir makyaj yeterli olmaktadır. Öncelikle yapmanız gereken vücudunuzu tanımak olmalıdır. Her elbise her vücuda uygun değildir. Bir mankenin üzerinde harika gözüken bir elbise size uygun olmayabilir. Vücudunuzu tanıdıktan sonra buna uygun bir giyim stili oluşturmak yeterli olacaktır.

Siyah elbiseler kadınların tercih ettikleri kıyafetlerin başında gelir. Bunu tercih etmeleri hem kullanışlı olması hem de şık bir görüntü oluşturmanın kolay olmasıdır. Dolabınızda bulunan siyah elbisenin vücut hatlarınıza tam anlamı ile oturması gerekiyor. Bununla çok farklı kombinler oluşturabilir. Özel bir davette giymek için siyah elbiseniz ile altın tonlarına sahip bir şal kullanabilirsiniz. Bu ikili tüm gözlerin üzerinizde olmasına yardımcı olacaktır. Bu da siyah elbisenin yanında dolabınızda mutlaka bir altın renk şalı bulundurmanız gerektiği anlamına geliyor. Bu ikilinin altına bir topuklu ayakkabınız da olmalıdır. Topuklu ayakkabı şıklığı ve zarifliğinizi tamamlama da size yardımcı olacaktır. Güzel kokuya sahip bir parfüm de bunun için yeterli olacaktır.

Aksesuar kullanımı

Şıklığı tamamlamak için aksesuarların çok önemli bir yeri vardır. Takacağınız gösterişli altın küpeler, bilekliğiniz ve saat ile birlikte elbisenize çok farklı bir hava kazandırabilirsiniz.

Saçın Önemi

Sadece giyim parçaları değil saça uygulanacak olan model de görüntüye çok önemli bir etki edecektir. Genelde bayanlar bunun için kuaföre gideler. Ancak bunun için zamanınız yoksa bir topuz size yardımcı olacaktır. Ya da basitçe oluşturabileceğiniz bir at kuyruğu yeterli olacaktır.

Makyaj

Makyajınızı kesinlikle abartmayın. Yüzünüzde ki kusurları kapatmak ile başlayın. En çok dikkat çeken nokta göz altlarında ki morluklardır. Bu bölgeleri kapatıcılar ile gidermeye çalışın. Göz çevrenize özen göstermeniz önemlidir. Çünkü burası size farklı bir hava katacaktır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉