• PAYLAŞ

Dar Kot Pantolonlar Nasıl Giyilir?

  • 29/03/2017 - 22:14
  • 0 Yorum
  • 1076 görüntüleme

Dar Kot Pantolonlar Nasıl Giyilir?

Daha güzel ve daha seksi bir görünüme sahip olmak isteyen herkes son modayı yakından takip ederek tercihlerini ona göre tercih etmeye çalışır. Özellikle son yıllarda moda olan dar kotları kadınlar daha çok tercih ediyorlar. Bu sayede bacaklarının ve kalçalarının daha güzel bir görünüme sahip olduklarını düşünüyorlar. Yapılan araştırmalar sürekli olarak dar kıyafetler giymeniz bel problemlerine neden olduğunu ortaya çıkarıyor. O nedenle dar kot giymeyi sıklıkla yapmanızı tavsiye ederiz. Aylık kıyafet döngünüz içerisinde bir ya da iki kez tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Sayıyı artırmak ve uzun süre dar kot giymek sizin sağlık problemlerinize neden olabilir.

yüksek bel pantolonlar

Giyim Tercihleri

Öncelikle alacağını dar kot pantolonun normal bedeninizden birkaç beden büyük olanlarını tercih etmeniz gerekiyor. Çünkü yapısı itibarı ile zaten dar olan kot pantolonların bir beden büyüğünü almanız çok da fark etmeyecektir.

Tabi bu dar pantolonları giyebilecek bacaklara ve fiziğe sahip olmanız gerekiyor. Eğer düzgün bacaklara sahipseniz tercih edebilirsiniz. Ancak çarpık bacaklara sahipseniz bu tarz ortaya güzel bir görüntü çıkarmayacaktır. O nedenle uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Bu pantolonlara aynı zamanda skinny Jean adı verilmektedir. Bunların fiziğinizi güzel göstermesi ve güzel bir görüntü çıkarmak için topuklu ayakkabılar ile kombinlemeniz doğru bir tercih olacaktır. Bu kombin sadece bacaklarınızın uzunluğunu arttırmaz ayrıca kalçaların olduğundan daha geniş bir görüntüye sahip olmasını sağlar. Zaten geniş kalçalara sahipseniz fazla genişlik çirkin bir görüntü oluşturacaktır.

Bu pantolon için alışverişe çıkacaksanız tercihinizi kalite markalardan yana kullanmanız doğru olacaktır. Çünkü kaliteli olanların esneklik payı daha yüksektir dar bir görüntü sağlasa da içinde rahat hareket etmenize imkan tanır. Olmadık yerde bir yerinden yırtılmasını istemezsiniz.

Basen ve kalça bölgeniz çok genişçe bu tarz sizin için uygun değildir. Eğer gene de giymek istiyorsanız bol tişörtler ve gömlekleri üzerine mutlaka tercih etmelisiniz. Mevsimine göre hırkaları da kullanabilirsiniz. Seksi ve çok canlı bir görünüm kazandırması nedeniyle tercih edilmektedir. Mantıklı tercihler yapmanız gerektiğini hiçbir zaman unutmayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉