• PAYLAŞ

Deri Kombin Yaparken nelere dikkat edilmelidir?

  • 22/08/2016 - 13:27
  • 0 Yorum
  • 704 görüntüleme

Deri giymek özel bir ilgi alanı gerektirmektedir. İçinde asilik olan ve aynı zamanda insana farklı bir hava katan deri elbiseleri giymek aynı zamanda cesaretinde artmasına yardımcı olmaktadır. Deri giymek her insanın yapabileceği bir iş değildir. Ancak bir şekilde deri giymeye başlayan kişiler uzun bir süre bundan vazgeçemiyorlar. Bunun farklı nedenleri olabiliyor. Şimdi onlara değinmeyeceğiz. Bu yazımızda deri giyilirken dikkat edilmesi gereken detaylar hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Hoş görünmenin yanı sıra deri giymek özen isteyen bir iştir. Deri kıyafetlerin en büyük özelliği giyen kişinin tüm hatlarını ortaya çıkarması ve net bir şekilde ifade etmesi olduğunu söyleyebiliriz. Eğer bel ve basen bölgesinde fazla kiloları olanlar giydiklerine dikkat etmelidir. Ayrıca kalın bacaklara ve kısa bir boya sahip olan kişilerinde deri pantolon ve deri etek giymemelerini tavsiye edebiliriz. Üzerlerinde tahmin ettikleri gibi bir etki yaratmayacaktır. Deri pantolon ya da etek giymeyi düşünenler üst kısmında yünlü ve kırçınlı kazakları tercih edebilirler. Giyiminize daha spor bir görünüm katmak istiyorsanız V yaka penye tarzına bir t-shirt ile harika bir uyum yakalayabilirsiniz.

deri-kombin-yaparken-nelere-dikkat-edilir

Harika bir vücuda sahipseniz ve bunu ön plana çıkarmak istiyorsanız vücudunuzun tüm hatlarını ortaya çıkaran deri elbiseleri giymeyi tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda deri elbiseler giyen kişiye ayrı bir seksilik katmaktadır. Deri elbiselerin alt kısmında deri ve uzun çizmeler giyilebileceği gibi botlarla da giyim tarzı yapılabilir. Ayrıca deri elbiselerini süet ya da bez ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz.

En çok tercih edilen deri giysi ceketlerdir. Deri ceketleri farklı alternatifler ile de rahat bir şekilde giyebilirsiniz. Bu alternatiflerin başında Jean pantolonlar gelmektedir. Kumaş pantolonlarda deri ile birlikte giyildiği zaman giyen kişiye farklı bir hava kazandırmaktadır.

Bayanlar için deri giyim tarzına güzellik ve farklı bir hava katmak isteyenlere ayakkabı ce çanta tavsiyelerinde bulunmak istiyoruz. Yumuşak deriden tasarlanan ve üzerinde salaş bir havası olan çantalar eline alan kişiye farklı bir tarzda hava katmaktadır. Dikkat edilmesi gereken spor kıyafetler ile deri malzemelerin çok uyumsuz olacağıdır.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉