• PAYLAŞ

Deri Tayt Kombinleri Nasıl Yapılır?

  • 08/01/2017 - 21:38
  • 0 Yorum
  • 1500 görüntüleme

Deri Tayt Kombinleri nasıl yapılır?

Deri kıyafetler her zaman modası geçmiş kıyafetler olarak görülmektedir. Aslında derinin modasının geçme şansı bulunmuyor. Sadece yanlış yapılan kombinlerin insan gözüne kötü görünmesinin etkileri vardır. Deri kıyafetlerin en önemli detayı doğru kombinin yapılmasından geçmektedir. Bunlardan birisi de deri taytlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kıyafetler özellikle kış ve bahar aylarında güzel bir şekilde kombinlenerek her zaman tercih edilebilir kıyafetler arasındadır. Eğer güzel bir akşam yemeğine gitmek için farklı bir kıyafet kombini arıyorsanız ya da günlük kıyafet olarak kullanabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere deri tayt ile yapabileceğiniz kombinlerden bir kaçı için örnek vereceğiz.
Havalı Deri Tayt Kombini
Deri tayt ile birlikte havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu kombinde deri taytınızın altına sivri topuklu bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Üst kısmına ise salaş bir siyah kazak güzel olacaktır. Kazağın geniş örgüleri olması tercih nedeniniz olabilir. Takılarınız ile güzel kombini tamamlayabilirsiniz.
Günlük deri tayt kombini
Derinin en büyük özelliği sizi soğuk havalara karşı korumasıdır. Hem soğuktan korunmak hem de farklı bir tarz elde etmek istiyorsanız deri taytı kullanabilirsiniz. Deri taytın üzerine açık mavi tonlarda bir gömlek ve spor bir ceket tercih edebilirsiniz. Sarı bir el çantası ve şık takılarınızı da kullanabilirsiniz. Bilek hizasında giyeceğiniz topuklu çizmeleriniz de kombine farklı bir hava katacaktır.


Deri Tayt ve Uzun Kazak Kombini
Ayrılmayan ikili olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle bahar dönemlerinde rahatça giyilebilecek bir kıyafet kombinidir. Uzun gri tonlarda rahat bir kazak, dönemin modası olan bir gözlük ve güzel bir el çantası ile harika bir kombin yapabilirsiniz. Ayakkabı olarak ise sıfır taban tercihiniz doğru olacaktır.
Deri Tayt ve Kot Ceket Kombini
Evrenin belki de en klasik kıyafetlerinden ikisinin buluşmasına şahit olabilirsiniz. Bu ikiliyi kombin yapmanız için çok fazla detaya takılmanıza gerek yok. Sadece kendiniz olmalı ve bu kıyafetleri giymekten mutluluk duymalısınız. Kot ceketinizin içine giyeceğiniz gri bir sweatşört yeterli olacaktır. Ayakkabı olarak converse ideal tercihtir.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 2.5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉