• PAYLAŞ

Diz Altı Etek Modelleri İle Nasıl Kombin Yapılır?

  • 28/01/2017 - 06:19
  • 0 Yorum
  • 1257 görüntüleme

Diz Altı Etek Modelleri İle Nasıl Kombin Yapılır?

Bayanlar mevsim geçişlerinde sıklıkla dizi altı etekleri tercih ederler. Bu kıyafetin her mevsim geçişinde tercih edilmesinin bazı nedenleri mutlaka vardır. Diz altı etekler ve midi etekler modern olarak kabul edilen bayanların neredeyse vazgeçilmez kıyafeti diyebiliriz. Günlük kıyafet tercihlerinizin arasında da bulunan bu etekler ile harika kombinler oluşturabilirsiniz. Bu kombinlerden bahsetmeden önce diz altı etekleri biraz daha derinlemesine açıklamaya çalışalım.

Diz altı etek ne çok kısa ne de çok uzun etekler olarak isimlendirilir. İkisinin ortasında bir uzunluğa sahiptir, ideal ölçü olarak kabul edilir. Bu etekleri çok farklı kıyafetlerle giyebiliriz. Kazakla, gömlekle isterseniz bluz ile de giyebilirsiniz. Burada ki en önemli nokta diz altı eteğinizin modeli ile doğru kıyafeti bulabilmenizdir.

Diz altı etek nasıl kombin yapılır?

Bu kıyafet ile kombin yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta üst kıyafet tercihinizdir. Çünkü bu eteğin üzerine giydiğiniz parçalar sizi olduğunuzdan iri ve rüküş bir bayan haline getirebilir. Diz altı etek alırken yüksek bel olmalarına dikkat etmelisiniz. Bu sizin boyunuzun olduğundan daha uzun görünmesine imkan tanıyacaktır. Diz altı etek alırken bu söylediklerimizi kesinlikle unutmamalısınız. Aksi taktirde şık bir görünüm elde edeyim derken istemediğiniz bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Diz altı midi etek nasıl tercih edilir?

Bu tarz bir kıyafeti giymeyi tercih edecekseniz bel kısmınıza dikkat etmelisiniz. Çünkü bu eteklerin en büyük avantajı ve dezavantajı bel kısmıdır. Eğer kalın bir bele sahipseniz tercih edeceğiniz diz altı midi eteğinizi yüksel bellilerden yana kullanmalısınız. Bu sizi biraz şişman gösterebilse de bu sayede beli ikiye ayıracak ve size farklı bir hava katacaktır. Önemli olan vücut oranlarını bilmektedir. Vücudunuzu yakından tanıyorsanız alacağınız kıyafeti tercih etmeniz daha kolay olacaktır.

Alacağınız eteğin dikimine ve kumaşına dikkat etmelisiniz. Kombinlerde bu detaylar etkili bir role sahiptir. Eğer ince bir kumaş tercih edecekseniz üst kısmınızda ince bluz yada hafif bir triko ile kombin yapmalısınız. Bu kıyafeti gece hayatı içinde kullanabilirsiniz. Üst kıyafetinizi kısa üst ile kombinlemeniz yeterli olacaktır.

 

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉