• PAYLAŞ

En güzel günlük elbise kombinleri nelerdir?

  • 06/01/2017 - 14:50
  • 0 Yorum
  • 1059 görüntüleme

En güzel günlük elbise kombinleri nelerdir?

Hayatın içinde kendinizi iyi hissetmek için tercih edeceğiniz giyinme tarzının çok büyür önemi vardır. Günümüzde bu konuda moda akımlarının etkilediği ya da etkilemediği çok sayıda giyim tarzı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere günlük kıyafet tercihlerinizde kullanabileceğiniz birkaç adet giyim kombini hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bu sayede kendinize has ve her durumda giyebileceğiniz kombinleri öğrenmiş olacaksınız. Şimdi sizlere sıra ile giyebileceğiniz birkaç kombin hakkında bilgi vermeye başlayalım.

Günlük Bahar Elbise Kombini

Diz hizasına gelen bir elbise tercih edebilirsiniz. Bu elbiseniz üzerinde bahar ayların giyebileceğiniz bir hırka ile kombin yapabilirsiniz. Elbisenizi lacivert tonlarda tercih edebilir üzerine giyeceğiniz hırkanın rengini ise haki rengini tercih ederek noktalayabilirsiniz. Sizi zarif ve şık gösterecek takılarınız ve kahverengi bir çanta ile kombini tamamlayabilirsiniz.

Günlük uzun bayan kıyafeti kombini

Tek parça bir elbise tercihi her zaman iddialı bir tercihtir. Kendine güvenen ve şık görünmek isteyen bayanların sıklıkla yaptıkları bir tercihtir. Açık mavi ya da turkuaz tonların salaş bir elbiseyi tercih edebilirsiniz. Belde vücut dengenizi sağlamaya yardım edecek bir kemerinin olması en iyi tercih olacaktır. Siyah bir şapka ve güzel gözlükler ile kombinize farklı bir hava katabilirsiniz. Yüksek topuklu ayakkabılar ve dışarıda takabileceğiniz birkaç aksesuar ile kombini tamamlayabilirsiniz.

Yazlık Renkli Kombin

Yaz aylarından uzakta olsak da geleceğe yönelik olarak bu kombine dolabınızı hazır hale getirebilirsiniz. Beyaz sıfır yaka bir tişörtün üzerine, açık yeşil sıfır kola sahip transparan bir yelek ve alt tarafa da renkli bir etek tercihine yönelebilirsiniz. İçinde yeşil tonların olması kombin için ince bir detay olacaktır. Ve yeşil bir kol çantası ideal bir tercih olacaktır.

Askılı Rahat Beyaz Elbise Kombini

Askılı elbise giymek ve bunu beyazlardan tercih etmek çok cesaret isteyen bir tercihtir. Elbisenizin bel kısmına kahverengi tonlarda bir kemer ve onunla uyumlu olması için kahverengi tonlara sahip bir cüzdanınızın olması doğru tercih olacaktır. Bu kombini tamamlamak için rahat kahverengi tonlara sahip bir terlik giymek doğru tercih olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉