• PAYLAŞ

En İyi Mobil Finans Uygulamaları Nelerdir?

  • 22/02/2017 - 20:18
  • 0 Yorum
  • 574 görüntüleme

En İyi Mobil Finans Uygulamaları Nelerdir?

Teknoloji o kadar hızlı ilerliyor ki onu yakından takip etmek ve nimetlerinden faydalanmakta bazen geç kalabiliyoruz. Günümüzde teknoloji şirketler önceliklerini telefonlara ve onların uygulamalarına vermiş durumda. Çünkü bilgisayardan yaptığımız yada televizyon aracılığı ile takip edebildiğimiz birçok veriye telefonlarda ki basit uygulamalar ile takip edebiliyoruz. Yatırımcılar bu uygulamalar ile telefonları aracılığı ile tüm finansal verilere rahat bir şekilde ulaşabiliyor. APP Store ve Play Store’de çok sayıda bu şekilde uygulama bulunsa da bunlar arasında en çok işinize yarayacakları sizler ile paylaşmaya çalışacağız. Yakın zamanda bunları kullanarak rahat bir şekil piyasaları takip edebilir ve yatırımlarınızı yönlendirebilirsiniz.

Enpiyasa

En gelişmiş finans verileri sunan uygulamalardan birisidir. Hem Android hem de İOS işletim sistemi için indirilip kurulumu yapılabilir. Sadece sizlere piyasa verileri sunmuyor aynı zamanda o verileri karşılaştırmalı analizler olarak görmenize imkan tanıyor. Hisse senetleri, borsalar, tahviller, yapancı para birimleri, bireysel emeklilik fonu değerleri, altın fiyatları ve emtia fiyatları gibi çok sayıda veriye ulaşabilmenize imkan tanıyor. Bu kadar bilgiyi cebinizde taşımanın avantajını kullanmak yatırımlarınızda size kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca uygulama içerisinde BORSA TV’yi izleyerek tüm piyasayı yakından canlı olarak izleme şansınız da var.

Borsamatik

Özellikle borsa da yatırım yapmayı kendinize amaç olarak koyduysanız kullanmanız gereken uygulama borsamatik olmalıdır. Borsa da işlem yapacağınız tüm hisse senetleri hakkında detaylı veriler ve analizleri bulabilirsiniz. Ayrıca emtialar ve tahviller hakkında merak etmiş olduğunuz haberlere de erişme şansına sahip olacaksınız. Bu uygulamayı da ücretsiz bir şekilde Google Play ya da APP Store’ye giriş yaparak kolayca telefonunuza indirebilirsiniz. Sadece BİST değil tüm üzerinde ki önemli borsaları da bu uygulama yardımı ile yakından takip etme şansınız var.

Bloomberg

Dünyanın ekonomi alanında en kapsamlı kuruluşlarından birisine ait olan bir uygulamadır. Uygulama içerisinde sadece yatırım araçlarının verilerine ulaşmakla kalmayacaksınız. Aynı zamanda küresel iş alanları ile ilgili haberler ve finans haberlerine de ulaşabilme şansınız olacak. Uygulamayı diğerlerinden bir adım öne çıkaran özelliği ise hazırlamış olduğunuz portföyü yakından ve kapsamlı olarak erişebilme imkanınız var. Tek yapmanız gereken diğer uygulamalar gibi İOS ya da Android işletim sistemine göre uygulama indirme platformlarına girerek telefonunuza indirmek olacaktır.

Mint.com Kişisel Finans

Kişisel finans bilgilerinizi takip edebilmeniz için uygulamayı indirebilirsiniz. Sadece telefonlarda değil aynı zamanda tabletlere de indirilebilen bir uygulamadır. Tüm kişisel finans verilerinizi tek bir çatı altında toplamanıza ve onları yakından takip etmenize imkan tanıyor. Her şeyi yakından izleyip onları kontrollü bir şekilde takip edebilmek için bu uygulama size yardımcı olacaktır.

Altın ve Döviz

En çok tercih edilen iki yatırım enstrümanının adını almış olan bir mobil finans uygulamasıdır. Ücretsiz olduğunun altını çizelim. Bu uygulamada Dolar, İsviçre Frangı, 24 ayar altın ve EURO gibi çok sayıda yatırım aracı hakkında verileri takip edebilirsiniz

Telefon uygulamalarının en büyük artısı tüm verilere ulaşmanıza tek bir ekran üzerinden yapmanızı sağlıyor. Günümüzde büyük teknoloji şirketleri giderek telefon uygulamalarına yönelmesini akıllı telefonların giderek hayatımızın her alanında bizlere yardımcı olmasıdır. Bu finans uygulamaları App Store ve Play Store’de bulabileceklerinizden sadece birkaç tanesidir. Detaylı araştırma yaparak farklı özellikleri ile ön plana çıkan başka finans uygulamalarına da ulaşabilirsiniz. Hayatınızı daha basit şekilde yönlendirmek için hazırlanan bu uygulamalar ile doğru finansal tercihler yapmanıza da yardımcı olacaklardır.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉