• PAYLAŞ

Erkeklerin Giyiminde Görülmek İstemeyenler Nelerdir?

  • 07/03/2017 - 13:42
  • 0 Yorum
  • 738 görüntüleme

Erkeklerin Giyiminde Görülmek İstemeyenler Nelerdir?

Moda giderek daha farklı kıyafetlerin ortaya çıkmasına ve farklı fikirlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu tarzlardan bazıları o kadar kötü bir görüntü ortaya çıkarmaktadır ki etrafınızda ki birçok kişiden bu konu nedeniyle tepki alma ihtimaliniz çok doğaldır. O nedenle sizde artık kadınlar kadar giyiminize dikkat etmeli ve moda diye düşünerek her parçayı giymeye çalışmaktan vazgeçmelisiniz. Kendi stilini ortaya çıkarmayı başaran erkek gelecekte giyim konusunda etrafında ki birçok kadın ve hem cinsinden takdir alacaktır. O gün gelene kadar giymemeniz gerekenlerin neler olduğunu size detaylı bir şekilde paylaşmaya çalışacağız. Bunlardan uzak durmak bile sizi daha şık gösterecektir.

  1. Düşük Belli Pantolon

Kim tarafından ortaya çıkarıldığını bilmiyoruz ancak maksadının ne olduğunu bir türlü anlamadık. Bu moda ilk ortay çıktığında bir nebze olsa idare ederdi. Ancak zaman içerisinde bazı erkeklerin bu bel seviyesini o kadar aşağı indirdiklerine şahit olduk ki ortaya çok kötü görüntüler çıkıyor. Bizden tavsiye bundan uzak durmanız olacaktır.

  1. Kısa Şort

Özellikle genç erkekler arasında son zamanlarda kısa şort modası var. Erkeklerin bu kadar kısa şort giymesinin bir mantığı olduğunu düşünmüyoruz o nedenle uzak durmanız doğru olacaktır. Tamam, şort giyin ancak bu kadar kısa olmasın.

  1. Siyah ayakkabı ve beyaz çorap

Bu aslında ülkemizde bir kültürün sonucunda ortaya çıkmış bir giyim tarzıdır. Ancak önemli bir hatadır. Eğer ifade etmek istediği işi yapmıyorsanız ve temizliğinize dikkat etmeyen bir erkekseniz bu tarz sizin için uygun değildir. Hatta ortaya kötü bir görüntünün çıkmasına neden olmaktadır diyebiliriz.

  1. Dar Paça Pantolon

Metro seksüel erkek kavramı giderek farklı bir yöne doğru evrim geçirmeye devam ediyor. Bunun sonucu olarak dar paça pantolon giyen erkek sayısı aşırı arttı diyebiliriz. Ama bu pantolonlar erkekler için değil hatta tüm kadınları bile kapsamaz. Bacakları düzgün olanlar haricinde diğer insanların giymesi saçma bir tercih olacaktır.

  1. Göğsü açık tişörtler

Bu açık mesafesinin göbek deliğine kadar uzandığına şahit olanlar mutlaka olmuştur. Bunun yerine bir gömlek giyerek o bölgeyi açık tutmak yeterli olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉