• PAYLAŞ

Eski Kıyafetler Nasıl Kullanılır?

  • 03/07/2017 - 17:33
  • 0 Yorum
  • 1118 görüntüleme

Her insanın dolabında sayısız eski kıyafet bulunmaktadır. Çok beğenerek aldığımız bir çok elbise gün geldiğinde dolabın bir köşesinde kalıp unutulmaya yüz tutmaktadır. Tabi bu duruma canımız sıkılsa da elimizden çoğu zaman onları giymek ya da kullanmak gelmediği için sürekli olarak yeni kıyafetler almaya yöneliriz. Bu durumdan kurtulmak için eski kıyafetlerini günümüz modasına göre yeniden düzenlemenize yardımcı olacak bilgiler vereceğiz. Bu sayede hem ekonomik anlamda yeni kıyafetler alarak kendinizi zor duruma düşürmek zorunda kalmazsınız hem de eski kıyafetleriniz o kadar güzel bir şekilde değerlendirirsiniz ki çok rahat giysilere çevirebilirsiniz. Bu konuda detayları yazımızın devamında göreceksiniz.

Eski Kıyafetleri Günümüz Modasına Uygun Hale Getirmek

Eski birçok kıyafetiniz olduğunuz eminiz belki de annenizden hatta babaannenizden kalan kıyafetler ile bulunmaktadır. Bu uzun bir kapalı elbise ya da kalın bir gömlek olabilir. Bu uzun kollu ve size uzun gelen gömleği doğru şekilde keserek üzerine uygun askılı bir kıyafete dönüştürebilirsiniz. Tabi bunu yapabilmek için el becerileriniz kullanmanız gerekiyor.

Bu alana bir kez girdikten sonra elinize geçen her elbiseyi günümüze moda kesimlerine göre tekrar baştan oluşturma şansınız olacaktır. Önemli olan ise bunları yaparken biraz daha yaratıcı olmaya çalışmalısınız. Aklınıza gelecek ilk endişe verici detay becerip beceremeyeceğiz olacaktır. Size bu konuda tavsiyemiz eğer el beceriniz yoksa bu konuda verilen kurslardan faydalanmanız olacaktır. Tabi bu biraz zor olacaktır. Ancak ortaya çıkardığınız elbiselerin ve kıyafetlerin güzelliğini bir kez fark ettiğiniz de elinize geçen tüm eski elbiselerden güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Tabi bunu yaparken sadece kendi eski kıyafetlerinizden ya da elbiselerinizden yararlanmak zorunda değilsiniz aynı zamanda babanızın ya da eşinizin de kıyafetlerini değerlendirebilirsiniz. Önemli olan bu noktada hayal dünyanızı geliştirmek olmalıdır. Bu konuda ne kadar çok gelişme yaşadıkça daha çok farklı model oluşturabilirsiniz. Hatta kendinizi geliştirdikçe bu konuda para kazanmaya dahi başlayabilirsiniz. Birkaç liraya alacağınız eski kıyafetlerden güzel modeller çıkararak harika elbiseler ortaya çıkararak onları satmaya başlayabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉