• PAYLAŞ

Facebook Profil Düzenleme Uygulamalarının En İyileri Hangileridir

  • 20/09/2016 - 13:50
  • 0 Yorum
  • 896 görüntüleme

Facebook Profil Düzenleme Uygulamalarının En İyileri Hangileridir ?

Facebook uygulaması üzerinde profil fotoğrafınız yada kapak fotoğrafınız, gizlilik ayarlarınız nasıl yapılmış olursa olsun filtreye takılmadan herkes tarafından görüntülenebiliyor. Bu nedenle profil fotoğrafınız yada kapak fotoğrafınız, uygulama içerisinde kim olduğunuzu temsil eden iki en önemli öğe durumundalar. Elbette uygulamayı kullanan herkes tasarımcı değil. Sizlere önereceğimiz birkaç uygulama sayesinde tasarımcı olmanıza gerek kalmadan Facebook üzerinde fotoğrafınızı veya kapak fotoğrafınızı dilediğiniz gibi tasarlayabileceksiniz.

Cover Junction web üzerinden hizmet sunan ve karasız Facebook kullanıcıları için oldukça iyi bir seçenek diyebiliriz. Facebook ‘da kapak fotoğrafınız olarak kullanacağınız görseli seçmeniz için yüzlerce ücretsiz Facebook kapak fotoğrafından oluşan kataloğuna göz atmalısınız. Site aynı zaman da kapak fotoğraflarını daha kolay seçilebilmesi adına kategorilere ayırıyor bu şekilde aradığınızı bulmanız çok daha kolay olacaktır.

facebook-profil-duzenleme-uygulamalarinin-en-iyileri-hangileridir-1

LaMem fotoğrafların tasarımları hakkında oldukça olumlu sonuçlar veren ve tercih edilen bir web sitesi. Fotoğraflarınızın hatırda kalma özelliğini kendi yaratmış algoritmaları sayesinde ölçüyor. Aracı kullandığınız zaman profil fotoğrafınızın kriterler bakımından yüksek bir puan alıp almadığını kontrol edebileceğiniz son derece farklı bir uygulama.

Canva web üzerinden kullanılan tamamen ücretsiz grafik tasarım uygulaması, nereden başlayacağı konusunda tam olarak emin olmayanlar için bir dizi şablon önerisi ile geliyor. Canva içerisinde kullanmanız yada fikir sahibi olmanız açısından bol sayıda stok fotoğraf da bulunuyor. Elements kısmından sevimli simgeler, çerçeveler ve çok daha fazlasını bulabiliyorsunuz. Hazırladığınız çalışmanıza isteğiniz doğrultusunda filtre eklemeniz de mümkün.

facebook-profil-duzenleme-uygulamalarinin-en-iyileri-hangileridir-2

Profile Overlays web üzerinden kullanılan ve Facebook için profil fotoğrafınızı farklı filtreler aracılığı ile düzenlenmenize ve geçici süreyle değiştirmenize olanak veriyor; bu özelliği kullanarak yaşanan bir olaya yada etkinliğe desteğinizi daha kolay bir şekilde gösterebiliyorsunuz. Bu özelliklerinin yanı sıra uygulama, çok kullanılan filtreleri sizin için öne çıkardığı gibi, farklı olan filtreler arasında arama yapmanıza imkan tanıyor.

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉