• PAYLAŞ

Snapchat İzlenimleri Nasıl Arttırılır?

  • 13/07/2017 - 15:00
  • 0 Yorum
  • 922 görüntüleme

Fotoğraf çekilmek çoğu insanın hayatının bir parçası niteliğinde. Fotoğraf çekilerek günlük yaşantısını arkadaşlarını ya da takipçilerine aktarmak isteyen bireylerin kullandığı, son zamanların en çok kullanılan uygulamalarından biri de Snapchat. Snapchat tabiri caizse hayatınızın her saniyenin internet aracılığıyla takipçilerinize yayabileceğiniz bir uygulama. Ancak çoğu kullanıcı hala daha fazla etkileş alabilmek için neler yapacağını bilmiyor. Bu yazımızda Snapchat izlenimleri nasıl arttırılır sorusunun cevabını vereceğiz.

Etkileyici Özellikleri Aktif Edin

Snapchat onlarca zevkli özelliğe sahip bir fotoğraf uygulamasıdır. Ancak bazı özelliklerin ayarlar kısmından açılması gerekmektedir. Profilinizin olduğu sayfadayken sağ üstte bulunan ayarla kısmına girin. Yönet seçeneğine tıklayın ve Snapchat’in sizler için sunduğu ve aktif etmek istediğiniz özellikleri aktif edin. Bu özellikler arasında ön kamera flashı, yeni efektler ve özel yazılar yazma gibi faydalı özellikler mevcut. Ancak belirtmemiz gerekir ki; bunun için Snapchat için en güncel versiyonu kullanmalısınız.

Özel Yazıları Aktif Olarak Kullanın

Snapchat, fotoğraf çekerken aynı zamanda duygularınızı da belirtebileceğiniz bir uygulama niteliğinde. Çektiğiniz fotoğrafların üzerine şekilli yazılar yazarak ruh halinizi belirtebilirsiniz. Çektiğiniz fotoğraf ne kadar özen gösterilmiş gibi durursa, insanlar o kadar çok sizi takip edecektir. Ayrıca arkadaşlarınız ile fotoğraflaşırken eğlenebilecek yazı şekillerini de kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Kullanıcı Adınızı Yayın

Bir şeyin reklamını yapmak istediğinizde, en etkili alanlardan biri kesinlikle sosyal medyadır. Eğer Snapchat’te çok fazla takipçi ve izlenime sahip olmak isterseniz yapmanız gereken sosyal medyaya önem vermektir. Eğer herhangi bir sosyal medya platformunda fazla takipçiye sahipseniz, profilinize koyacağınız kullanıcı adınız sayesinde insanların Snapchat’te de sizi eklemesini sağlayabilirsiniz. İnsanların takibi bırakmamaları ve sizi daha fazla izlemeleri için her gün düzeni olarak da fotoğraf paylaşabilirsiniz.

Renkli Çizimler Yapın

Fotoğraflarınızı daha fazla çekici yapmak, izlenimlerinizi arttırmanıza yardımcı olacaktır. Komik bulduğunuz fotoğraflarınızı takipçileriniz ile paylaşabilir, onlara çizimlerinizi gösterebilirsiniz. İnsanlar eğlendiği insanlara daha fazla sadık kalırlar ve takip edenler izlenimlerinizi arttırmak için ellerinden geleni yaparlar.

Daha Kaliteli Selfieler İçin Ön Kamera Aydınlatmayı Kullanın

Fotoğraflarınız ne kadar net olursa, alacağınız geri dönüşler de o kadar iyi olacaktır. Çoğu zaman karanlık yerlerde fotoğraf çekilmek zorunda kalabiliriz. Ancak Snapchat’in ön kamera aydınlatma özelliği sayesinde artık karanlık bölgelerde bile kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz. Unutmayın izlenim ve takipçi almanın en iyi yolu kaliteli içerikten geçmektedir.

 

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉