• PAYLAŞ

Fazla Kiloları olanlar Nasıl Giyinmeli?

  • 16/08/2016 - 18:02
  • 0 Yorum
  • 1060 görüntüleme

Bazen yemeğin ayarını kaçırarak fazla kilolara sahip olabiliyoruz. Bunun sonucu olarak istediğimiz kıyafetleri giymekte sıkıntı yaşayabiliyoruz. Eğer fazla kiloları olan bayanlardan birisiyseniz bu yazımız tam size göre olacaktır. Vereceğimiz bilgiler fazla kilosu olanların ne tarz giyinmesi gerektiği konusunda olacak. Bu sayede son moda elbiseleri dahi giyebileceksiniz.

kilolu-bayanlar-icin-giyim-onerilerimiz

Fazla kilolarınızın olması sizin güzel giyinmenize engel değildir. Kilolarınızı ortaya çıkaracak elbiseler giymemeye özen göstermelisiniz. Aşırı kilolarınızı belli etmemek ve buna göre elbise tercihi yapmak kendinizi mutlu etmek için yeterlidir. Akıllı tercihler yapmak hem kilolarınızı gizleyecektir hem de sizi mutlu edecektir. Önemli olan karşınızdaki insanların algısını etkilemek olacaktır. Fazla kilolarınızı kabul edeceksiniz ve giyim tarzınızı bunlara göre yapacaksınız. Sanki hiç fazla kilosu yokmuş gibi giyinmeli ve o şekilde davranışlar sergilemelisiniz.

Bunun için vücudunuzu çok iyi tanımalısınız. Fazla kilolarınızın nerede olduklarını öğrenmeli ve ona göre hareket etmelisiniz. Fazla kilolarınız farklı yerlerde olabilir. Göğüs bölgenizde, gıdığınızda, belinizde ya da kalçalarınız da kendini belli edebilir. Bunun farkına vararak elbise tercihinizi ona göre yapmanız gerekmektedir. Elbiselerinizi güzel olarak kabul ettiğiniz bölgeyi öne çıkaracak kilo fazlası olan bölgenizi gizleyecek şekilde tercih etmelisiniz. Giyiminize dikkat etmeyi kısa boylu olup daha uzun görünmek için topuklu ayakkabı giymeye benzetebilirsiniz. Yani mantıklı davranmak çok önemlidir. Balık etli ve fazla kilonuzu dert ederek kendinizi karamsarlığa düşürmeyin. Sadece daha ince görünmek için elbise tercihleri yapın ve bu sayede 5 kilo daha zayıf görünün.

fazla-kilolari-olan-bayanlar-nasil-giyinmeli-3

Kilolu Bayanlar İçin Çözüm Önerileri:

  • Vücudunuzu çok iyi tanımalı ve giyim tarzınızı da öne göre belirlemelisiniz.
  • Siyah giymek ilk tercihinizin olması normaldir. Çünkü bu renk sizi zayıf gösterecektir. Ancak sürekli bu rengi tercih etmeyin.
  • Giyeceğiniz elbiseler de kol, ayak bilekleri ve boynunuzu açıkta bırakacak elbiseler giymeye özen gösterin. Bu sizi daha zayıf gösterecektir.
  • Enine çizgili elbiseler tercih etmeyin. Boyuna çizgiler sizi daha zayıf gösterecektir.
  • Karmaşık desenli elbiselerde kaçının daha sade tarzı benimseyin.
  • Beden ölçünüzü tam olarak öğrenin ve alışverişinizi buna göre yapın. Daha büyük ya da dar elbiseler tercih etmeyin. Özellikle V yakalı kıyafetler almaya çalışın.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉