• PAYLAŞ

Rihanna gibi stil nasıl yapılır?

  • 16/08/2016 - 17:53
  • 0 Yorum
  • 980 görüntüleme

Modaya yön veren birçok ünlü insan vardır. Giydikleri, giymedikleri, taktıkları, takmadıkları her şeyin moda olarak insanları etkileme ihtimali var. Bu ünlülerden birisi de Rihanna’dır. Güzel şarkıcının giyim tarzı birçok insan tarafından abes olarak karşılansa da onun gibi bir stil sahibi olmak isteyen sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Bu yazımızda sizlere Rihanna gibi giyinmenin tüyolarını vereceğiz. Bu bilgilerin sayesinde sizlerde Rihanna gibi giyinebilir ve takılar takabilirsiniz.

Ünlü şarkıcı en çok kısa bluzları tercih ediyor. Crop Top olarak isimlendirilen bu bluzları Rihanna’nın üzerinde sürekli olarak görebilirsiniz. Bu tarz giyinmeyi hem günlük yaşantısında hem de özel günlerinde sürekli olarak kullanıyor. Bunları genellikle pantolonlar ile kombinleyerek kullanıyor. Bu tarzı kendinizde deneyebilirsiniz.

rihanna gibi stil nasıl yapılır 2

Rahat giyinmeyi seven sanatçı en çok kot pantolon giymeyi tercih ediyor. Kot pantolon içinde genellikle skinny Jean ve boyfriend Jean tarzını tercih ediyor. Eğer Rihanna gibi giyinmek istiyorsanız elbise dolabınızda mutlaka bu iki kot pantolonu bulundurmanız gerekiyor. Bu pantolonları kombinlemek için çizgili t-shirt ve koyu renk tercih ettiği bluzlar ile giymeyi çok seviyor.

Üst kısımda nasıl giyindiğiniz az çok sizlere anlatmaya çalıştık. Şimdi ise Rihanna’nın ayakkabı tercihleri konusunda bilgiler verelim. Ayakkabılarına genellikle Snaker olarak tercih ediyor. Özel davet, konser ya da günlük yaşamı fark etmiyor. Giydiği elbisenin farklı olması bu tarzını değiştirmesine neden olmuyor. Her yer de ve her koşulda bu ayakkabılardan vazgeçmiyor.

Ayakkabılarımızı da aldıktan sonra sıra geldi takılarımızı almaya. Zengin bir aksesuar koleksiyonu bulunan sanatçının her tarzdan takısı bulunuyor. Çok farklı modellerde yüzükleri ve bilekleri bulunan sanatçının bunları elbiseler ile birleştirme konusunda çok becerikli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle saçları için kullandığı bandalar artık herkes tarafından kullanılmaya başladı.

Elbiselerimizi aldık, ayakkabı tercihimizi yaptık ve aksesuarlarımızı tamamladık. Şimdi sırada güneş gözlükleri kısmı var. Eğer Rihanna gibi giyinmek istiyorsanız en çok tercih ettiği güneş gözlüğü markası olan Dior So Real markasını tercih etmeniz gerekiyor. Bu güneş gözlüğü Rihanna’nın sıklıkla kullandığı bir markadır. Bu bilgilerin ışığında sizin de Rihanna ile aynı bir stile sahip olma şansınız var.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉