• PAYLAŞ

Festivallere Gidilirken Nasıl Giyilmelidir?

  • 11/05/2017 - 21:00
  • 0 Yorum
  • 549 görüntüleme

Eğlenmek her insanın hakkıdır. Bunun için en güzel etkinliklerden birisi müzik ve eğlence için düzenlenen festivallerdir. Sadece belirli dönemlerde düzenlenen bu etkinliklere giderken giyilecek kıyafetlere dikkat edilmelidir. Kalabalık bir ortama gidilse de sonuçta önemli bir baloya ya da düğüne gitmediğinizi unutmamalısınız. Yani tercih edeceğiniz kıyafetler resmi olmamalıdır. Tercihleriniz her zaman rahat kıyafetler üzerinde yoğunlaşmalıdır. Çünkü sınırsız eğlence için önceliğiniz her zaman rahat olmaktadır. Kafaca rahat olan ve rahat kıyafetler giyen kadınlar bu durumlarda en üst noktaya kadar eğlenmeyi başarırlar. Bunun için size bazı tavsiyelerde bulunacağız. Yaz döneminde katılmak istediğiniz festivallere bu kıyafet kombinleri ile rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yaz Dönemi Kıyafetleri

Genelde kadınlar ne giyecekleri konusunda genellikle büyük bir sorun içine girebiliyor. Bu zamanlarda giyeceğiniz birkaç farklı kombininiz olması sizin için avantajlı olacaktır. Bunlardan birisi kovboy stilidir. Hem rahat olması hem de farklı bir görünüm kazandırması için tercih edilebilir. Bu kombinde en önemli nokta kahverengi çizmelerdir. Bunun üzerine beyaz şort ve büstiyerler ile kombini tamamlayabilirsiniz. Bu kombinde son nokta ise bir kovboy şapkası takmaktır. Gözlüklerle birlikte sizi güneşten koruyacaktır.

Bu festivallerde genelde rahat olmak için tercih edilen kıyafetler arasında şortlar ilk sırada yer almaktadır. Mutlaka dolabınızda birkaç şort bulunmaktadır. Bunun üzerine giyeceğiniz kıyafetler tamamen size kalmıştır. Tişört ya da farklı bir üst ile tamamlayarak kombin yapabilirsiniz. Çizme giymek şart değildir. Bunların yerine hasırlı sandaletler giyebilirsiniz. Çimenlerin üzerinde sabit durmanız konusunda size yardımcı olacak ayakkabılar her zaman ilk tercihiniz olmalıdır.

Desenli pantolonlarda festivallerde rahat olmak için iyidir. Salaş bir görünüm kazandıran ve içinde rahatça hareket etmenize imkan tanımaktadır. Bunların yanında kot şortları da tercih edebilirsiniz. Farklı şapkaları da kombinleriniz de deneyebilirsiniz. Festivalde sabahlamayı düşünüyorsanız giyeceğiniz kıyafetlerin bacak kısımlarının ve kol kısımlarının uzun olmasına dikkat etmelisiniz. Ne kadar yaz ayı olsa da sabahlar her zaman soğuk olacaktır. Tek renk kıyafetler yerine desenli kıyafetler her zaman ilk tercihiniz olmalıdır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉