• PAYLAŞ

Gardıroptaki Kurtarıcı Kıyafetler Nelerdir?

  • 17/09/2016 - 15:00
  • 0 Yorum
  • 885 görüntüleme

Ne giyeceğini düşünmek kadınlar için büyük bir derttir. Çünkü modayı yakından takip ederek günlük olarak giyilecek elbiseleri belirlemek bazen çok zor olabiliyor. Bu durum karşısında bazı günlerde ne giyeceği konusunda sıkıntı yaşayan çok sayıda kadın vardır. Böyle durumlarda gardıropta bulunan kurtarıcı olarak isimlendirilebilecek elbiseler önemlidir. Bu yayınımızda sizlere elbise dolabınızda bulunan kurtarıcı kıyafetler hakkında bilgi vereceğiz. Vereceğimiz bilgilerin ışığında eğer dolabınızda bu elbiselerden yoksa temin etmelisiniz.

Gardıropta bulunması gereken kurtarıcı elbiseler

Günü kurtaracak ve sizi rahatlatacak kurtarıcı elbiselerin ilk sırasında siyah elbise gelmektedir. Siyah elbiselerin birçok özelliği vardır. Giyen kişiyi ince göstermesi, zarafet katma özelliği bulunmaktadır. Çok farklı aksesuarlarla birlikte giyilebilen bu elbiseler aynı zamanda spor giyim tarzı için biçilmiş kaftandır. Birçok renkle uygun olması da bu işin cabasıdır.

Bir diğer kurtarıcı elbisede kot pantolonlardır. Rahat olması, her şart ve durumda giyilebilmesi en dikkat çekici özelliğidir. Kot pantolonun renginin açık ya da koyu olması ark etmez. Tüm kadınların elbise dolaplarında mutlaka en az 2 ya da 3 tane kot bulunmalıdır. Klasik, modern ya da farklı bir kesimde olması sizin tercihinize kalmıştır.

gardiroptaki-kurtarici-elbiseler

Modası geçmeyen elbiseler vardır. Bu elbiselerden birisi de beyaz gömleklerdir. Bu gömleklerin modası hiçbir zaman geçmeyeceği gibi birlikte giyilen elbiselerle uyum yakalaması işinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca beyaz gömlek aksesuarlarla daha şık bir görüntü elde etmeniz konusunda yardımcı olacaktır.

Hem klasik hem de spor bir görünüm kazanmak için tercihinizi ceketten yana kullanabilirsiniz. Bu elbise tüm gardıroplarda bulunmaktadır. İş yemeklerine giderken ya da arkadaşlarınız ile eğlenmek için dışarı çıkarken ceketlerden faydalanabilirsiniz. İçine rahat bir tişört alt kısmını da o an ki duruma göre değişecek kumaş ya da kot pantolonlardan tercih edebilirsiniz. Kolunuza takacağınız bir saat ile görüntüyü tamamlayabilirsiniz.

Son olarak da her gardıropta bulunan basic tişörtler sizlerin her durumda hayatını kurtaracaktır. Renk olarak özellikle siyah ve beyaz renkler her türlü elbise ve aksesuar ile uyumlu bir şekilde rahatça giyilebilir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉