• PAYLAŞ

Google Play’den APK Dosyaları Nasıl İndirilir ?

  • 16/12/2016 - 10:24
  • 0 Yorum
  • 791 görüntüleme

Google Play’den APK Dosyaları Nasıl İndirilir ?

Google Play mağazasında bulunan uygulamaların APK dosyalarını indirmeniz mümkün. Zaman zaman kullandığınız akıllı telefon yada tabletinizde kullanmaya karar verdiğiniz uygulamaların APK dosyasını indirmek isteyebilirsiniz, veya bilgisayarınızda çeşitli emülatörler kullanarak çalıştırmak istediğiniz Android uygulamalarının APK dosyalarına ihtiyacınız duyabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere önereceğimiz siteleri kullanarak Google Play Store üzerinde bulunan Android uygulamalarının APK dosyalarını akıllı telefon veya bilgisayarınıza nasıl indirebileceğinizi detayları ile sizlere aktaracağız.

Google Play mağazası üzerinden Android uygulamaların APK dosyalarını indirebilmeniz için ApkLeecher.com sitesine BURADAN giriş yapın.

 

 

Sizlere önerdiğimiz siteyi kullanarak Google Play uygulama mağazasında bulunan içeriklerin APK dosyalarını doğrudan indirebilme imkanına sahip oluyorsunuz. APK dosyasını indirebilmeniz için ana sayfada bulunan kutucuğun içerisine ilgili uygulamanın paket adını yani  Google Play bağlantısında id’den yazılı olan kısmı, Google Play bağlantısını veya doğrudan uygulamanın adını yazabilirsiniz. Daha sonra yapmanız gereken Generate Download Link sekmesine tıklamanız işlemi tamamlamanız için yeterli olacak.

Google Play mağazası üzerinden Android uygulamaların APK dosyalarını indirebilmeniz için Evozi Apk Downloader sitesine BURADAN giriş yapın.

Sizlere önerdiğimiz bu siteyi kullanarak kullanmaya karar verdiğiniz favori uygulamalarınızın APK dosyalarını hiç çaba harcamadan elde edebiliyorsunuz. Bu siteyi diğerlerinden ayıran özelliği ise çok büyük boyutlu oyunların APK dosyalarını dahi kolaylıkla indirebiliyor olmanız. İndirmek istediğiniz uygulamaların Google Play bağlantılarını ana ekran üzerinden duran  kutucuğa yapıştırıp Generate Download Link sekmesine tıklamanız indirmeyi başlatmanız için yeterli olacaktır.

Google Play mağazası üzerinden Android uygulamaların APK dosyalarını indirebilmeniz için APK-Dl.com sitesine BURADAN giriş yapın.

APK dosyalarını indirmek için kullanıma açılan yeni servislerden bir tanesi olan APK-DI oldukça eğlenceli olan bir özelliğe ev sahipliği yaptığını söyleyebiliriz. İndirmeye karar verdiğiniz uygulamanın Google Play bağlantısı üzerinde basitçe bir düzenleme yaptıktan sonra APK dosyasını doğrudan indirebilme şansınız oluyor: Uygulamanın Google Play linkinde bulunan play.google.com kısmını APK-DL.com olarak değiştirdikten sonra yeni bağlantıya erişim sağlıyorsunuz ve sonrasında artık indirilmeye hazır.

Google Play mağazası üzerinden Android uygulamaların APK dosyalarını indirebilmeniz için apkpure.com sitesine BURADAN giriş yapın.

Sizlere önereceğimiz son site APKPure Google Play’den APK dosyalarını indirmek adına kullanılabilecek en başarılı servislerden bir tanesi olduğunu söylemeliyiz. Servis üzerimden Android oyunları, uygulamaları ve aynı zaman da sık indirilen araçlar için oluşturulan kataloglar dan dilediğinizi seçebiliyorsunuz. İlginizi çeken herhangi bir uygulamayı indirmeniz için sitede ana ekranda bulunan kutucuğa uygulamanın Google Play URL’sini yapıştırmanız indirmeyi başlatmanız için yeterli olacaktır.

Sizlere önerdiğimiz servislerden herhangi birini kullanarak Google Play mağazasında bulunan uygulamaların APK dosyalarınız kullandığınız Android akıllı telefon yada tabletlerinize veya bilgisayarlarınıza kolaylık indirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉