• PAYLAŞ

Haber Okuyarak İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

  • 11/03/2017 - 08:45
  • 0 Yorum
  • 802 görüntüleme

Haber Okuyarak İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

Gelişen ve sürekli değişen dünya şartları nedeniyle alternatif olarak kabul edilen çok sayıda para kazanma yöntemi bulunuyor. Bunlar arasında insanların son zamanlarda sıklıkla merak ettikleri bir yöntemde var. Bu yöntemde insanların haber okuyarak para kazanabilecekleri söyleniyor. Evet, yanlış duymadınız sadece haber okuyacaksınız ve okuduğunuz haber için size para verecekler. Aslında net bir şekilde böyle bir durumun olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak dolaylı yollarda kullanmak kaydıyla haber okuyarak para kazanabilirsiniz. Haber okuyarak neden para kazanamayacağınız, bu haberlerin neden çıkarıldığı ve haber okuyarak nasıl para kazanabileceğiniziz detaylarını bahsetmeye başlayalım.

Haber okuyarak neden para kazanılmaz!

Bu bir ütopya diyebiliriz. Sadece bilgisayarın başında oturup bir şeyler okumanızın karşılığında size para verileceğini düşünmeniz hayalperestlikten başka bir şey değil. Ancak belki ileride bu konuda farklı gelişmeler olabilir. Günümüzde bundan 20 yıl önce yaptığınızda para kazanamayacağınız işlerden şu an büyük para kazanabilirsiniz. Belki bugünden 20 yıl sonra bunun için de bir yöntem geliştirilir. Ancak şu an için böyle bir durum bulunmuyor. İstediğiniz sayfaya girin, istediğiniz uygulamayı indirin kesinlikle böyle bir durum bulunmuyor. İnsanlar bu haberlere o kadar çok inanıyorlar ki bazen ava giderken av olabiliyorlar. Bunun nasıl yaşandığını ve bu haberlerden neden uzak durmanız gerektiğini anlatarak devam edelim.

Haber okuyarak para kazanma siteleri

İnternet o kadar büyük bir alanı kapsıyor ki içerisinde her türden insan bulunuyor. Ancak internetin avantajı bir takım elbise giyse dahi kötü diyeti belli olurken, internette bu kişinin niyetini anlamakta büyük ihtimal ile zorluk yaşarsınız. Kötü niyetli olduğunu ancak onun tuzağına düştüğünüz de anlarsınız. Peki, bu tuzakların kurulma mantığı nedir. Bu iş için firma ve şirket reklamlarını yapmak ön plana çıkıyor. Şirketler üye olanların satılan üründen pay vereceklerini garanti ediyor. Kazan – kazan mantığı ile sunulan bu sistem her zaman gerçeği yansıtmıyor. Ancak bu sitelerin işleyiş şekli kazandır ve kazanacağını umut ettir şeklinde devam ediyor. Yani insanları ava çıkarken avlıyorlar diyebiliriz.

Ayrıca bu şekilde açıklamaların sitelerin sistemine dikkatli okuduğunuzda sizde tuzağın farkına varacaksınız. Çünkü size haber okumanız karşılığında verilecek olan paraların gerçek olma ihtimali imkansız bir seviyede diyebiliriz. Örneğin haber başına size 7 dolar gibi para vereceklerini söyleyen yerler bulunuyor. Bu sitenin size bu parayı ödeyebilmesi için yaklaşık 10-12 dolar kazanması gerekiyor. İnternette bunu başarabilen hiçbir site yoktur. Belki milyonların ziyaret ettikleri siteleri bulabilirsiniz.

Haber okuyarak nasıl para kazanırsınız?

Haber okuyarak para kazanabileceğiniz soruya dolaylı yoldan evet diyebiliriz. Peki, bu yöntem nasıl işlemektedir. Yapacağınız yatırımı daha net bir şekilde yönlendirmenize yardımcı olacak haberleri takip edebilirsiniz. Bu haberler size çok para kazandıracağı gibi kaybedeceğiniz paradan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Örneğin forex piyasası içerisinde dolara yatırım yapmaya karar veremiyorsanız. Yapmanız gereken bu piyasada ki dalgalanmaları ve gelecekte doların paritesini anlayabilmek için haberlerin tümünü okuyabilirsiniz. Bu gelecek için yapacağınız tüm yatırımları yönlendirmek için internet üzerinden okuyacağınız haberler size yardımcı olacaktır. Bu piyasalar sürekli olarak açık tutulduğu için eğer yatırımınız varsa sürekli internetteki tüm haberleri okumanız doğru olacaktır. Ancak bu seçenek ile internet üzerinden haber okuyarak para kazanabilirsiniz. Aksi taktirde kimse ya da bir kurum size haber okuduğunuz için herhangi bir bedel vermeyeceklerdir. Bu konuda sizi kandıracak insanlar olacaktır. Ancak bizim tavsiyemiz onlardan uzak durmanız olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉