• PAYLAŞ

Her Erkeğin Dolabında Olması Gereken Parçalar Nelerdir?

  • 06/03/2017 - 15:32
  • 0 Yorum
  • 867 görüntüleme

Her Erkeğin Dolabında Olması Gereken Parçalar Nelerdir?

Son yüzyılın ikinci yarısında başlayarak erkeklerinde kendi giyimlerine aşırı bir dikkat gösterdiklerini sıklıkla görmeye başladık. Günümüzde erkeklerin bu konuda kendilerini daha fazla geliştirdiklerini ve artık her anlamda kadınlar ile giyim konusunda yarıştıklarını rahatlıkla ifade edebiliriz. Eğer sizde giyiminize dikkat eden bir erkekseniz yada olmak istiyorsanız öncelikle bir erkeğin dolabında bulunması gereken parçaların neler olduğunu bilmelisiniz. Bu parçalar sizi her durumda rahatlatacaktır. Bu parçalar erkeğin karizmasına karizma katacaktır. Aynı zamanda girdiği ortamda kolayca fark edilmesini ve erkekliğini hissettirmesine yardımcı olur. Hızlı bir şekilde hazırlanmanız gerektiğinde bu parçalar sizin işinize yarayacaktır. Şimdi bu parçaların neler olduğuna bakalım.

Olması gereken kıyafetler

  • Mutlaka her erkeğin dolabında gömlek vardır. Bu gömlekleri sayısını arttırmalı ve renklerini çeşitlendirmelisiniz. Sadece renklerini değil çeşitleri de farklı olmalıdır.
  • Blazer ceket bir erkek için olmazsa olmaz bir parça haline geldi. Hatta bu parçanın bir erkeğe gömlekten daha fazla yakıştığını düşünen insan sayısı çoktur. Çünkü bu parça tüm kombinlerin üzerine tam anlamı ile oturmaktadır.
  • Takım elbiseler erkeklerin hayat kurtaran kıyafetleridir. Özel davetler, düğünler ve arkadaşlarla gidilerek resmi mekanlar için tercih edilebilir. Genelde birçok erkeğin dolabında tek bir takım elbise bulunur. Ancak sayısını ve renklerini arttırmalısınız. En az 5-6 adet takım elbiseniz dolabınızda bulunmalıdır.
  • Özgürlüğünüzü ve aykırılığınızı ifade etmek için dolabınızda mutlaka siyah bir deri ceketiniz olması gerekiyor. Bu parça sizin cool görünme isteğinizi de yerine getirecektir. Karizmatik dolaşmak istiyorsanız gene bundan yararlanabilirsiniz.
  • Kot pantolon ve Jean arasında ki farkı bilen erkeklerden birisiyseniz ve ben klasik bir adamım diyorsanız mutlaka dolabınızda 10’a yakın farklı Jeanlar bulundurmalısınız.

Bu önemli detaylar sizin için çok önemli görevleri yerine getirecektir. Etrafınızda stil sahibi bir erkek olarak kabul edileceksiniz. Her duruma uygun kıyafetiniz olacağı için hiçbir zorluk çekmeden çok sevdiğiniz elbisenizden vazgeçebileceksiniz. Ayrıca bizden size küçük bir tavsiye mutlaka güzel bir kol saatinizin olması gerekiyor. Karizma ve stil için çok önemli diyebiliriz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉