• PAYLAŞ

İlk Buluşmadan Nasıl Giyinilmeli

  • 21/09/2016 - 23:59
  • 0 Yorum
  • 997 görüntüleme

İlk Buluşmadan Nasıl Giyinilmeli?

Kız ya da erkek tarafı olursa olsun ilk buluşma her zaman önemlidir. Karşınızda ki insanla uzun bir ilişki yaşamak istediğinizi varsayarsak dikkatli hareket etmek ve onu etkilemek çok önemlidir. İlk buluşmadan başlamadan biten çok sayıda ilişki bulunmaktadır. İletişim kurulmasında bir sıkıntı olmasa da giyim tarzından ve temizlik bakımından insanlar birbirilerinden soğuyabiliyorlar. Bu gibi durumlardan nefret ediyorsanız ilk buluşmada giyiminize dikkat etmelisiniz. Ne çok şık olmalı, göze batmamalı ne de çok sade ve salaş bir tercih yapılmalıdır. Peki, ilk buluşmada dikkat edilmesi gerekenler nelerdir. Mutlaka merak ediyorsunuzdur. Şimdi hep birlikte bunu inceleyelim.

İlk buluşmada unutmamanız gereken karşınızda ki insan sizi ilk defa görecektir. İlk yargı her zaman doğru olmasa da bunun doğru olmasını sağlamak tamamen sizin elinizdedir. Görünüş tarzınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Bir süre geçtikten sonra o insan size alışacak ve görüntünüze o kadar çok dikkat etmeyecektir. Erkekler genellikle dış güzelliğe değil iç güzelliğe önem verdiklerini söylerler ancak bu çok büyük bir yalandan başka bir şey değildir.

ilk-bulusmada-nasil-giyinmelidir

İlk buluşmada karşınız da ki erkeği etkilemek için elbise tercihlerinizi doğru yapmalısınız. Tek bir elbise ya da etek ile kombinlenecek bir elbise tercihi doğru olacaktır. Örneğin yırtık bir kot ve daha rahat bir bluz tercihi doğru bir tercih olmayacaktır. Bunları onunla iletişimini sağlamlaştırdığınız da ve birbirinizi tam olarak tanıdıktan sonra giymeniz doğru tercih olacaktır. Önemli olan tercihleriniz de abartıdan uzak durmanız olacaktır.

Renk tercihleri de çok önemlidir. Fazlaca siyah giymek fazla kiloları olanlar tarafından tercih edilmektedir. Bu  da doğru bir tercih değildir. Sonuçta bu yapacağını buluşma bir iş görüşmesi olmayacak. Ten renginizi ve güzel bölgelerinizi ön plana çıkarmanıza yardım edecek elbiseleri tercih etmenizin size faydası olacaktır.

Elbiselerinizin alt kısmına tercih edeceğiniz ayakkabılarda kıyafet kadar önemlidir. Aşırı topuk yerine kibar bir topuklu ayakkabı tercih edebilirsiniz. Erkekler topuklu giyen kadınları itiraf etmeseler de çok severler. Ancak aşırı olmamasına dikkat edilmelidir. Aksesuar konusunda gene basit tercihler yapmaya özen göstermelisiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉