• PAYLAŞ

iOS 10 ‘da Sesli Mesajlara Efekt Nasıl Eklenir ?

  • 14/12/2016 - 11:39
  • 0 Yorum
  • 733 görüntüleme

iOS 10 ‘da Sesli Mesajlara Efekt Nasıl Eklenir ?

IOS 10 işletim sistemi kullanan akıllı cihazlarda sesli mesajlara efekt eklemek için kullanabileceğiniz faydalı uygulamalar bulunuyor. İOS işletim sisteminde bulunan Messages uygulaması kullanıcılara sesli mesajlar gönderme imkanı tanıyor. İphone ve İPad cihazlarda sadece iMessage kullanan sevdikleriniz ile bu mesajları gönderip alma imkanına sahipsiniz ancak bu durum sesli mesaj gönderme veya alma özelliğinin kullanışlı olmadığı anlamını taşımıyor. iOS 10 işletim sistemi kullanıcıları Messages uygulaması için farklı spesifik uygulamalara sahipler. Kullanımda olan uygulamalardan birçoğu sticker göndermek için var fakat aralarından bir tanesi farkını doğrudan ortaya koyduğunu söyleyebiliriz. Bu yazımızda sizlere önereceğimiz Another Voice uygulaması sesli mesaj gönderimlerinizde mesajlarınızı modifiye etme imkanı tanıyor. Öncelik olarak iOS 10 işletim sisteminden sesli mesajlara efekt eklemenize imkan tanıyan  Another Voice uygulamasını incelemeye başlayalım.

Another Voice uygulamasını İOS 10 işletim sistemli cihazlarınıza BURADAN indirebilirsiniz.

İphone ve İPad Cihazlarda Sesli Mesajlara Efekt Nasıl Eklenir ?

Sizlere önerdiğimiz Another Voice uygulaması özellikleri arasında ön tanımlı efektler bulunuyor. Uygulama içerisinden kullanmak istediğiniz efekti seçiyorsunuz, ardından önceden hazırladığınız mesajınızı kaydedin. Göndermeden önce hazırladığınız mesajınızı dinleyebilirsiniz. Bu uygulamayı kullanabilmek için iPhone ve İPad cihazlarınızda iOS 10 işletim sisteminin mutlaka kurulu olması gerekiyor.

Sizlere verdiğimiz bağlantı üzerinden Another Voice uygulamasını yükleyin ve ardından iPhone ve İPad cihazlarınızdan Messages uygulamasına giriş yapın. Uygulamaların çekmecesini genişletmek için ilk olarak metin girişi alanının yanında bulunan App Store sekmesine giriş yapın.

Uygulama içerisinde filtreler ikonlar tarafından temsil ediliyor, ancak ön izleme yapma olanağınız bulunmuyor. Bir mesajı hazırlayıp kaydedip efekt seçtikten sonra denemek ve görmek zorunda olmanız uygulamanın verimsiz olan yönleri arasında.

Bir mesaj kaydedebilmeniz için filtre sekmesine dokunun ve ardından basılı tutun, mesajınızı hazırlamaya başlayın. Mesajınızı hazırlarken kulaklığınızı takarsanız efekti gerçek zamanlı olarak duyabilme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Mesajı hazırlayıp kaydetmenizden sonra sevdiklerinize göndermeden önce dinleyerek karar verebiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde yüksek hoparlör efekti mesajınıza sanki büyük bir tezahüratçıyla konuşuyormuşsunuz gibi bir ses efekti çıkarıyor. Uygulama içerisinde robot ses efekti ile birbirinden ilginç olan ses efektlerine de yer veriliyor.

Uygulamayı kullanarak hazırladığınız mesajlarınızı favorilere ekleyerek bir arşiv oluşturma imkanınız bulunuyor. Beğenmediğiniz mesajları silip tekrar kayıt yapabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde bulunan efektler başarılı ve yeterli olduğunu söyleyebiliriz. Sizlere önerdiğimiz Another Voice uygulamasını ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

 

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉