• PAYLAŞ

Kadın Blazer Ceket Kombinleri Nasıl Yapılır?

  • 16/11/2016 - 11:35
  • 0 Yorum
  • 1771 görüntüleme

Kadın Blazer Ceket Kombinleri Nasıl Yapılır?

Moda her geçen gün biraz daha değişiyor ve gelişiyor. Bu değişim olmazsa moda olmaz diyebilirsiniz. Ve bunu dediğiniz için haklı olduğunuzu söyleyebiliriz. Modası geçmeyen bazı elbiseler ve bu elbiselerde kullanılan kıyafetler vardır. Bunların başında blazer ceketler gelir. Blazer ceket modelleri 2017 yılına yaklaştığımız şu günlerde kadınların en çok tercih ettikleri kıyafet kombin elbiselerinin başında geliyor. Havaların ne tam soğuk ne tam tam sıcak olduğu bu geçiş günlerinde güzel kombinler yapılmak için kullanılabilir. Blazer ceket kombinleri günümüzde ne çok tercih edilen ceket kombinlerinin başında geliyor.

blazer-ceket

2017 Blazer Ceket Kombinleri

Blazer ceketlerin ne büyük özelliği kişiyi hem bir stil sahibi yapacak olması hem de çok iyi bir tamamlayıcı olma özelliği taşımasıdır. Bu yayınımızda sizlere blazer ceketle kombin yapılırken dikkat edilmesi gereken detayları derledik. Bu bilgiler sayesinde isterseniz klasik ve şık görünüme sahip kombinler yapabileceğiniz gibi isterseniz de spor kombinleri çok rahat yapabileceksiniz.

Blazer ceketinizi güzel bir gömlekle çok rahat bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Bu kombinin size katacağı avantajın başında çok cool ve şık bir görüntü olacaktır. Renk olarak klasik bir görüntü yakalamak istiyorsanız siyah bir ceket ile beyaz bir gömleği değerlendirebilirsiniz. Bu ikiliye daha farklı bir hava kazandırmak istiyorsanız turuncu bir pantolon giymeyi tercih edebilirsiniz.

blazer-ceket-kombinleri

Günümüzde gençler ve kendini genç hissedenler blazer ceket kombinlerinde siyah tayt’ı sıklıkla tercih ediyor. Bu görüntü mükemmel bir denklem oluşturmanızı sağlayacaktır. Bu ikilinin altına ister topuklu isterseniz de düz tapan ayakkabılardan tercih edebilirsiniz. Sonbahara uygun bir görüntü yakalamak istiyorsanız uzun çizmeleri de tercih edebilirsiniz. Tam bir bütün olsun diyorsanız bu kombini tek siyah renk ile yapabilirsiniz.

Etek bir blazer ceketinizi kombinlemek size rahatlık kazandıracaktır. Çünkü etek tüm kadınların dolabında bulunan bir elbisedir. Etekle kombinlemesini yaptığınız blazer ceket size farklı bir tarz kazandıracaktır. Bu komibini burnu açık olan ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz. Eğer çanta kullanmak istiyorsanız da mutlaka çanta renginizi elbiselerinizden biri ile aynı tercih edin.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉