• PAYLAŞ

Kadınların Beğendiği Erkek Giyim Tarzları Nelerdir?

  • 01/07/2017 - 14:10
  • 0 Yorum
  • 1209 görüntüleme

Kadınlar kendi giyimlerine ne kadar çok dikkat ederlerse aynı zamanda erkeklerin de giydiklerine dikkat ederler. Özellikle sevgilisi olan ya da evlenen erkekler bu konuda kendilerini tamamen eşlerinin ellerine bırakır diyebiliriz. Bununla birlikte kadınların dikkatini çeken ve kadınlar tarafından en çok beğenilen giyim modelleri hakkında bilginiz yoksa boşuna yaşıyorsanız diyebiliriz. Eğer onları gerçekten etkilemek dikkatini çekmek istiyorsanız bu yazının devamında kadınların en çok beğendiği erkek giyim tarzlarını dikkatli okumalısınız. Ardından sizin vücudunuza uygun olan tarzı tercih ederek giymeye başlamalısınız. Bu sayede hem güzel bir tarza sahip olabilir hem de kadınların taktirini kazanabilirsiniz.

Ne giymeli Ne giymemeli

Kadınlar en çok erkeklerin üzerinde görmek istedikleri spor ayakkabılardır. Ancak en nefret ettikleri ise şallardır. O nedenle ilk olarak spor ayakkabıları sürekli olarak tercih etmelisiniz ve bununla birlikte şallardan uzak durmalısınız.

Yapılan bir ankette kadınların üzerinde en çok görmek istediklerin pantolon çeşidi olarak kot pantolon ilk sırayı almıştır. Yüzde 80’lik oran ile rakipsiz duyuyor. Onu yüzde 10 ile süet pantolon takip ediyor.

Kadınlar erkekleri daha çok mavi rengin içerisinde görmek istiyor. Bununla birlikte gözleri ile aynı olan renkte ki kıyafetlerde ikinci sırayı alıyor. Mavi ve gözlerinize uygun renge sahip kıyafetler tercih etmeniz doğru olacaktır.

Erkeklerin en seksi olduğu giyim tarzı ile yüzde 65 ile beyaz bir tişört ve onun altına giyin kot pantolon olarak ilk sırada yer alıyor. Yani seksi bir erkek olmak istiyorsanız bu ikiliden hiçbir zaman vazgeçmemeniz gerekiyor. Buna en yakın olan tercih ise tamamen zıt bir kıyafet olan smokin olarak göze çarpıyor.

Parfüm konusunda ise sonuç gerçekten çok farklı çıkmış. Kadınlar genel olarak erkeklerin doğal kokularını tercih ediyor. Ayrıca parfümlerini de çok sıklıkla değiştirmelerini istemiyorlar.

Kadınlara erkeklerin üzerinde en çok görmek istedikleri ayakkabı sorulduğunda ise sneaker ve botlar ilk sıra yer alıyor. Bu ikisini ise parlak olan ayakkabılar ve süet ayakkabılar takip ediyor. O nedenle ayakkabı tercihinizi buna göre yapmanız gerekiyor.

[Toplam:8    Ortalama:2.4/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉