• PAYLAŞ

Kadınların Farkında Olmadan Yaptıkları Stil Hataları Nelerdir?

  • 04/03/2017 - 13:34
  • 0 Yorum
  • 715 görüntüleme

Kadınların Farkında Olmadan Yaptıkları Stil Hataları Nelerdir?

Kadınlar her zaman güzel giyinmek isterler. Bunun için kendilerine bir stil oluşturmaya çalışırlar. Bazı bayanlar bu konuda kendilerini geliştirdikleri için üzerlerine ne giyse yakışan kısma dahil olmayı başarır. Bir diğer kısım ise güzel görünmek amacı ile belirli başlı stil hataları yapar. Bu hataların farkına biraz geç varan bayanlar ise girdikleri ortamda kıyafetlerinin ve duruşlarının güzelliği ile değil yapmış oldukları hata ile dikkat çekerler. Siz bu gruba mutlaka dahil olmak istemeyenlerdensiniz diye düşünüyoruz. O nedenle size bayanların yapmış oldukları stil hatalarının neler olduğunu aktarmaya çalışacağız. Bu hatalarda uzak durmak bile gerekli zarifliği yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Önemli Stil Hataları

  • Güzel diyerek size rahatlık sağlamayacak bir topuklu ayakkabıya dünyanın parasını vermeyi stil hatalarında ilk sıraya yazabiliriz. Topuklu ayakkabılar doğru şekilde kullanıldığında bir bayan hem özgüven hem de stil kazandıracaktır. O nedenle alacağınız topuklu ayakkabının sadece güzel olmasına değil aynı zamanda rahat olmasına da dikkat etmelisiniz.
  • Giyime marjinallik katmak güzeldir. Ancak bunu yapmak amacı ile birbiri ile hiç alakası olmayan renkleri kombin yapmak yanlış bir tercih olacaktır. Size moda olarak sunulana absürt parçaları giymekten vazgeçmelisiniz. Onun aksine vücudunuza yakışan parçaları tercih etmeye odaklanın. Ve mutlaka renk uyumuna uymaya çalışın.
  • Bazı bayanlar dekolte yapmak amacı ile çok fazla abartıya kaçabiliyor. Özellikle günlük kıyafetlerinde bunları yapmak ortaya kötü sonuçların çıkmasına neden oluyor. Abartılı bir şekilde yapılan göğüs ve sırt dekoltelerinden uzak durmanız doğru tercih olacaktır.
  • Bir diğer stil hatası ile çok fazla takı kullanmaktır. Kulaklara, saça, boyuna, bileklere yani vücudunuzda bulduğunuz her yere aksesuar takmak doğru değildir. Takılardan vazgeçmeyin ancak çok sayıda olmasına neden olmayan. Kıyafetiniz ile ilgisi olan takıları tercih etmek stil hatası yapmanızdan daha doğru olacaktır.
  • En önemli stil hatası bu sene alayım nasılsa seneye de girerim düşüncesi ile alınan büyük beden kıyafetlerdir. Bunlardan kesinlikle uzak durmalısınız. Ve alacağınız kıyafetlerin mutlaka vücut ölçülerinize uygun olmasına dikkat edin.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉