• PAYLAŞ

Kalem Eteğin Üstüne Ne Giyilir?

  • 14/06/2017 - 14:00
  • 0 Yorum
  • 964 görüntüleme

Şık, seksi ve feminen bir görünüme sahip olmak isteyen tüm kadınların ilk tercihleri arasında kalem etekler gelmektedir. Bu etek kadınlara karşı konulamaz bir etki yaratma fırsatı sunmaktadır. Tüm toplantılarda, özel günlerde doğru şekilde yapılan kıyafet eşleştirmeleri ile rahatça giyilebilmektedir. Tabi burada doğru kombinin yapılması çok önemli bir detaydır. Çünkü sık ve dikkat çeken bir görünüme sahip olabilmek için bunlarla yapılacak olan kombinler çok önemlidir. Aksi bir durumun gerçekleşmesinde bulunduğunuz ortamın en rüküş bayanı bir anda siz olabilirsiniz. Bu duruma düşmemek için kalem eteğin üzerine giyeceğiniz elbise dikkat etmelisiniz.

Bu kalem eteğin üzerine giyilecek kıyafetler arasında ilk tercih her zaman gömlek olacaktır. Özellikle de katılmak zorunda olduğunuz önemli toplantılara ve özel davetlere güzel bir gömlek ile kombin yaparak rahatça gidebilirsiniz. Gömlek kadife, koton ya da ipek kumaşlardan olmasını tercih etmelisiniz. Bu size şık bir görünüm kazandıracaktır.

Eğer kalem eteğin üzerinde bir ceket giyerek kombin yapmak istiyorsanız tercihiniz mutlaka Blazer ceketlerden yana kullanmalısınız. Bu size gösterişi bol bir görünüm oluşturma konusunda yardımcı olacaktır. Kalem etekleri ayrıca iddialı bir zıtlık ortaya koymak için bir kıyafet ile giyecekseniz tercihinizi salaş kazaklar giymeyi tercih edebilirsiniz. Özellikle soğuk ayların olduğu kış aylarında narin teninizin korumak ve güzel bir görünüm oluşturmak için kazaklar size yardımcı olacaktır.

Kalem etek denildiğinde genelde resmi kıyafetler akla gelse de çok doğru tercih edilen bir tişört ile harika bir kombinde ortaya çıkarabilirsiniz. Örnek olarak bir krem kalem eteğin üzerine V yakaya sahip modern hatlara sahip bir tişört giyerek spor bir tarz oluşturabilirsiniz. Bu kombin size hareketli bir görünüm kazandırmanın yanında modern de bir hava katacaktır. Kalem etekler sweatşörtler ile de rahatça kombinlenemebilir. Bu kombin yapan kişiye daha fit ve dinamik bir görünüm kazandırma konusunda yardımcı olacaktır. Bu iki seçin ortaya ideal bir görüntü çıkarma konusunda yapılacaklar arasınadır. Sadece biraz dikkat ve özen göstererek kalem etekle güzel bir kombin ortaya çıkarabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER : ,


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉