• PAYLAŞ

Kalıcı Makyaj Nedir Nasıl Yapılır ?

  • 16/06/2016 - 19:08
  • 0 Yorum
  • 927 görüntüleme

Kalıcı Makyaj Nedir Nasıl Yapılır ?

kalıcı makyajBayanların yaşam tarzların en önde gelen ilkelerinden bir kendi stillerin de makyaj uygulamalarıdır ne kadar kısa bir kelimeyle anlatılsa da aslında çok zaman alan ve dikkat isteyen bir şeydir. Makyaj yapmak kadar doğru makyaj yapmak da önemlidir doğru makyajı yapmak için ise kendimizi ve isteklerimizi iyi bilmemiz gerekir. Belli bir zaman dan sonra makyaj konusun da elimiz alışkanlık kazanır ve aynı uygulamaları sabah her kalkdığımız da yada öğlen arasın da  tekrarlarız kalıcı makyaj tam olarak da bura da devreye giriyor. Gün içerisin de tekrarladığımız ve hep aynı sitili kullandığımız yerlere kalıcı olarak makyaj yapmaktır.

Kalıcı makyajın yaptırdığınız da kullanmış olduğunuz tonların çeşitlerine göre üzerine istiğin uygun tonlarda farklı makyajlarda yapabilme olanağı sağlamaktadır.

Kalıcı Makyaj Nerelere Uygulanır ?

Kalıcı makyaj genel olarak kaş ,dudak , kirpik , eyeliner ve bir çok daha farklı bölgeye istiek doğrultusunda uygulanabilir.

Kalıcı Makyaj Nasıl Uygulanır ? 

Kalıcı makyaj uygulaması cildinizin renk tonuna uygun pigmentlerle derinizin hemen altına enjekte edilerek uygulanır.

Kalıcı Makyajın Fiyatları ve Zararları Nelerdir ?

Kalıcı makyaj yaptırmak kadar nerede yaptırdığınız da bir o kadar önemlidir çok dikkat isteyen ve aynı zaman da uzmanlık alanı gerektiren bir uygulamadır. Kalıcı makyaj normal makyajlara göre yapımı çok daha zor olduğundan dolayı biraz daha pahalıdır ama önemli olan fiyatın dan önce yapan salonun yeterli hijyene sahip olup olmadığı , kalıcı makyajı yapmak için yeterli eğiti
mi alıp alamadığını bakılmasıdır. Kalıcı makyajı yapıyoruz deyip piyasada verilen fiyatların altında yapan bir çok salon da mağdur olmuş bir çok bayan vardır, bu tip hatalar kalıcı sorunlara neden olmaktadır bunların en başın da kaşlarınızın gri ve yeşil tonlarda gözükmesinden çeşitli sağlık sorunlarına kadar ileri gidebilir. Kalıcı makyaj yaptırmaya karar verdiyseniz mutlaka daha önce yapmış oldukları uygulamalara göz atmanızı tavsiye ederiz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉