• PAYLAŞ

Kilolu Erkekler Nasıl Giyinmelidir?

  • 03/09/2016 - 12:40
  • 0 Yorum
  • 1359 görüntüleme

Ülkemiz kültüründe kilo almak çok da zor değildir. Harika bir mutfağa sahibiz. Çok farklı şekillerde yemek yapıyor ve bunları o kadar lezzetli yapıyoruz ki yememek elde değil. Bu nedenle kilo almak özellikle erkekler için çok kolay olabiliyor. Bu sorunla başı dertte olan ülkemizde çok sayıda erkek bulunuyor. Sizde fazla kiloları olan bir erkekseniz sizlere giyim tarzınızı belirlemenizde yardımcı olacak bazı ipuçlarını paylaşacağız.

Gene de tavsiyelerimize başlamadan önce bu durum ile yaşamak ve fazla kilolarınızdan kurtulmak tamamen sizin elinizdedir. Çok sayıda diyet programından birisini deneyebilir. Spor yaparak ideal kilonuza ulaşabilirsiniz. Bunu hedefleyerek yapmak tamamen sizlerin elinizdedir.

Ancak kısa sürede ideal kilonuza ulaşamayacağınızı göz önüne alırsak bu süre boyunca nasıl giyineceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Yazımızın içeriğinde fazla kilolara sahip olan erkeklerin giyinme esnasında dikkat etmeleri gereken konulara değinmeye çalışacağız. Bu sayede kendi tarzınızı yaratma konusunda bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Eğer ortalamanın üzerinde bir kilonuz varsa size yapılan en önemli tavsiye spor tarzında giyinmeniz olacaktır. Spor tarzın başlıca üst elbiseleri polo yaka tişörtler ya da gömlekleri tercih edebilirsiniz. Bu giyinme tarzı sizi daha fit göstermesinin yanı sıra kilolarınızı gizlememize yardımcı olacaktır.

kilolu-erkekler-nasil-giyinmeli-1

Çok fazla renkli olan elbiseleri giymek sizi daha fazla kilolu gösterecektir. Ayrıca enine çizgilere sahip olan tişörtlerden ve iki renkli olanlardan kaçınmanızı tavsiye edebiliriz. Kilolu erkeklerin giyim konusunda dikkat etmeleri gereken en önemli detay sade renkleri tercih etmeleri olacaktır. Bu görünüm için çok önemlidir.

Üst taraf da giyebileceğiniz elbiseler hakkında fikir verdikten sonra şimdi de alt kısmında giyebileceğiniz elbiseleriniz hakkında bilgi verelim. Jean pantolonlar tam size göre bir tercih olacaktır. Bu tercihlerinizi yaparken kullanacağınız renklerin koyu olmasına özen göstermelisiniz. Pantolonlarınızı canvas tarzında tercih ederek kendinize şık ve bir o kadar güzel bir görüntü sağlayabilirsiniz. Bu iki tercihin üzerine giyilecek ceketlerin koton ya da keten olmasını tercih edebilirsiniz. Bu tarz size hem fit hem de daha dik bir görüntü elde etmenize yardımcı olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉