• PAYLAŞ

Kilolu Kadınlar Nasıl İç Çamaşırı Giymelidir?

  • 28/09/2016 - 23:32
  • 0 Yorum
  • 1196 görüntüleme

Kilolu Kadınlar Nasıl İç Çamaşırı Giymelidir?

Moda günümüzde hayatımızın her alanını etkiliyor. Giyim, kuşamın yanı sıra sadece dışarıya yönelik değil aynı zamanda iç çamaşırı tercihlerimiz konusunda bize etkilediğini söyleyebiliriz. Özellikle fazla kilolu olan kadınların iç çamaşırı tercihlerini doğru yapmaları konusunda onlara yardımcı olacak çok sayıda model bulunuyor.

Bu yayınımızda hafif kilolu ya da çok kilolu olan kadınların iç çamaşırı tercih ederken dikkat etmeleri gereken noktalar hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Kilolu olmanız çekici bir görünümü sağlayamayacağınız anlamına gelmiyor. Tek yapmanız gereken iç çamaşırı tercihlerinde çok dikkatli davranmanız gerekiyor. Çünkü üzerine giyeceğinizin içinde rahat hareket etmek istiyorsanız iç çamaşırı tercihlerinizi doğru yapmanızı tavsiye ediliyor. Bu sayede daha zarif ve çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

kilolu-kadinlar-ic-camasiri

Eğer geniş basenli bir kadınsanız iç çamaşırı tercihiniz konusunda dikkat etmeniz gerekenleri dikkatli bir şekilde okuyun. Bu kadınların tanga ve string tercih etmeleri çok yanlış birer tercih olacaktır. Yüksek bel modelleri olan iç çamaşırlar tam onlara göredir. Pamuklu iç çamaşırları tercih etmeleri gerekir. Saten ve dantel iç çamaşırlarından uzak durmaları gerekiyor. Baseni büyük, göğüsleri küçük olan kadınlar dengeyi sağlamak için silikonlu iç çamaşırları kullanmalıdır. Ayrıca bunun yanında büstiyer kullanarak daha orantılı bir vücut şekli ortaya çıkarabilirsiniz.

Tüm vücudu kilolu olan kadınlar iç çamaşırı tercih ederken çok dikkatli davranmalılardır. Özellikle külot tercihlerinde şort tipi olarak isimlendirilen modelleri tercih etmelilerdir. Bu onlara daha şık bir görünüm sağlayacaktır. Streç kumaşlardan tercih etmeleri daha sağlıklı bir karar olacaktır. Son moda gelişmelerde kilolu kadınlara yönelik yapılan çalışmaların sayesinde büyük göğüslü kadınların minimizer Sütyen tercih etmeleri gerekiyor.

Bölgesel olarak fazla kilolara sahip olan kadınlar, örneğin bel ve göbek bölgesinde fazla kiloları olan ancak göğüs bölgesinde aşırı kilo olmayan kadınların tercih etmesi gereken sütyen özelliği push-up olmalıdır. Bu çok önemli bir detaydır. Korseleri vücut tipinize göre tercih etmelisiniz. İyi bir şekilde kullanılmayan korseler kötü bir görüntü oluşturacaktır. Amacımız sizleri güzel göstermektir. Bu bilgileri dikkatli okuyarak sizin için yarayışlısını bulmalısınız.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉