• PAYLAŞ

Kırklı Yaşlardaki Bayanlar Nasıl Giyinmelidir?

  • 20/03/2017 - 16:35
  • 0 Yorum
  • 766 görüntüleme

Kırklı Yaşlardaki Bayanlar Nasıl Giyinmelidir?

20’li ve 30’lu yaşlar bayanların belki de en güzel oldukları zamanlar olarak kabul edilir. Ancak günümüzde bayanlar kendilerine daha dikkatli baktıkları için 40’lı yaşlarında dahi güzel bir görüntüye sahip olabiliyor. Tabi bu yaşlarda gençliklerinde oldukları gibi giyinmek onları güzel bir hale getirmeyecektir. Yaşlarının vermiş olduğu olgunlukla giyim detaylarına dikkat etmeleri onları zarif ve şık bir görüntüye sahip olmalarını sağlayacaktır. Orta yaş olarak kabul edebileceğimiz bu yaşlara geldiyseniz giyim tarzınızda bazı değişiklikler yapmanız doğru olacaktır. Aksi taktirde şık ve genç görüneyim derken kendinizi kötü bir görüntüye sokabilirsiniz. Giyimde tercih edeceğinizi parçalara göre tarzınızı oluştururken dikkat edeceklerinizi sizler ile paylaşmaya çalışacağız.

Etek

Bu yaşlarda etek tercihiniz daha çok diz altı olarak kabul edilen midi eteklerden yana kullanmalısınız. Gençlik yıllarınızda mutlaka mini etekleri daha çok tercih etmişsinizdir. Ancak artık onlardan biraz uzak durmanız ideal olacaktır.

Ceket

Gençlik yıllarında ha çok spor ceketleri tercih etmişsinizdir. Hatta hiç ceket giyen kadınlar bile olmamıştır. Ancak bu yaşlarda çeken giyimini tercih edebilirsiniz. Bir bluz ve pantolon ile çok şık bir ceket kombini yapabilirsiniz. Ve bu kombinin içinde şık ve rahat bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Gömlek

Belki de hayat kurtaran bir giyim parçasıdır. Tişörtlerinizin yerini bu yaşlarda daha çok gömlekler almalıdır. Eğer hala tişört giymek istiyorsanız bu parçanın sizi özensiz göstermesine hazır olmalısınız. Bu parçanın yerine gömlek tercih edebilirsiniz. Kollarını kıvırarak rahat bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Pantolon

Gençliğinde pantolon tercihinizde daha rahat olabilirsiniz. Ancak bu yaşlarda tercihinizin vücut tipinize uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi bir durumda çok istediğiniz bir görüntü ortaya çıkmayacaktır. Daha düz ve tek renk olan kumaşlara yönelmelisiniz. Büyük desenlerin olduğu kumaşlar sizi kilolu gösterebilir.

Gece Elbisesi

Bu yaşlarda kendisine bakan kadınlar gece elbiseleri tercihlerinde doğru davranırsa harika bir görüntüye sahip olurlar. Eğer bir tercih yapacaksanız koyu renklere yönelmeniz gerekiyor. Bordo, gri ve siyah sofistike bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉