• PAYLAŞ

Kırmızı Nasıl Kombinlenir?

  • 04/09/2016 - 14:40
  • 0 Yorum
  • 1001 görüntüleme

Kırmızı renk insanın genellikle içini gıdıklayan ve dikkat çekmesine yardımcı renk olarak bilinmektedir. Kırmızı her ortamda ve durumda kendinizi bir adım önde göstermenize yardımcı olmaktadır. Ancak kırmızı rengi dikkatli kullanmak önemlidir. Elbisenizi kırmızı seçerseniz yanında kullanacağınız ürünlere dikkatli bir şekilde renk tercihi yapmalısınız. Ya da ayakkabınızı, çantanızı kırmızı seçmeniz için gerekli olan renklere dikkat etmelisiniz. Yazımızın içerisinde kırmızı renk elbiseleri, pantolonları ve ayakkabıları nasıl kullanacağınızı sizlere kullanmanız konusunda bilgiler vermeye çalışacağız. Bu sayede kırmızı rengi üzerinizde daha güzel ve dikkate değer bir şekilde taşıyabileceksiniz.

Kırmızı elbiselerin kullanımında dikkat edilmesi gerekenler

Tek renk olarak kırmızının kullanılması genellikle çok iddialı bir girişim olarak görülmektedir. Eğer bu şekilde elbisenizi giyecek olursanız siyah bir kemer ve çanta ile kombinin rahatlıkla tamamlanabilir. Klasik tarzda bir kırmızı elbise giyerseniz altına kırmızı ayakkabı giyebiliriz. Bu ayakkabıları şarap rengiyle de kombinleyebilirsiniz. Bu sayede girdiğiniz ortamda ince ve keskin bir etki yaratma şansına sahip olabilirsiniz. Kırmızı elbisenizin yanında kullanabileceğiniz takıların yüzük, küpe ve bilezik kullanırken içlerinde kırmızı taşların olmasını tercih edebilirsiniz.

kirmizi-nasil-kombinlenir-1

Kırmızı pantolonların kullanımlasın da dikkat edilmesi gereken noktalar

Kırmızı renk özellikle spor tarz olarak kabul edilen pantolonların kullanımında sıklıkla tercih edilmektedir. Kırmızının tonları düşünüldüğünde genellikle pastel olarak kabul edilen tonların tercih edilmesi gerekmektedir. Kırmızı bir pantolon giymeyi tercih ettiğinizde üzerine dengeleyici olarak kabul edilen beyaz giysilerin tercih edilmesi gerekmektedir. Klasik bir görüntü elde etmek istiyorsanız siyah bir gömleğin altına kırmızı tonlara sahip bir pantolonu rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Daha rahat bir görüntü elde etmek istiyorsanız blazer ceket tercihini kullanabilirsiniz.

Kırmızı tonlara sahip ayakkabılarda dikkat edilmesi gereken noktalar

Üzerinize giydiğiniz kıyafetlere daha canlı bir hava kazandırmak ve elbiselerin monotonluğunu kırmak için kırmızı renkte ayakkabılar tercih edilebilir. Kırmızı renk ile beyaz bir elbise çok güzel Kombinlenir. Beyaz bir gömlek giydikten sonra kırmızı renkte bir ayakkabı tercihi yapabilir ve aksesuarlarınızı kırmızı tonlarında seçerek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Güzel ve dikkat çekici bir görünüm elde etmiş olacaksınız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉