• PAYLAŞ

Kış İçin Güzel Kazak Kombinleri Nasıl Yapılır?

  • 19/01/2017 - 20:32
  • 0 Yorum
  • 974 görüntüleme

Kış İçin Güzel Kazak Kombinleri Nasıl Yapılır?

Kış bu yıl geçtiğimiz birkaç yıldan daha soğuk geçiyor diyebiliriz. Kış geldiğinde aklımıza ilk olarak kazaklarımız gelecektir. Renkleri, örgü şekilleri ve giyeceğimiz diğer kıyafetler ile uyumluluğu ile dikkat çeken kazaklarımız. Asıl amaçları her zaman bizleri soğuktan korumak olsa da kışın genellikle tercih edilen kazaklarınızı güzel kombinler ile giyebilme şansına sahipsiniz. Her kıyafetin modası olduğu gibi bu yılın kazak modasında ilk sırada balıkçı yakalı kazaklar geliyor. Bu kışı bizi hem soğuktan koruyacaklar hem de güzel görünmemize yardım edecek kazak çeşidi budur.

Bir diğer kazak modeli ise salaş, bol ve düşük bir görünüme sahip omuzlu kazak olarak isimlendirilen kazak modelleridir. Bu kazakların en büyük özelliği gömlek ya da bluz ile güzel kombinler yapabilmenize imkan tanımasıdır. Özellikle de dark bluzlar harika bir görüntü elde edebilmeniz için size yardımcı olacaktır. Kışın tercih edilen kazaklar için renk tercihleri genellikle camel, siyah, bordo, krem renkleri arasında tercih edilmektedir. Ancak bu renklerin yanı sıra gri, kiremit rengi ve yeşil renkli kazaklarda giyeceğiniz kıyafete göre tercih edilebilir. Kendinizi giyim tarzınızla daha iyi bir şekilde ifade etmek için bu renkleri rahatça tercih edebilirsiniz. Bu kazakları yırtık bir Jean pantolon, süet topuklu bir ayakkabı ya da bot ile günlük hayata uygun olarak kombinleyebiliriz. Şimdi sizlere kazaklarınız ile yapabileceğiniz birkaç kombin fikri verelim.

Kazak Kombinleri

Yırtık bir Jean, düşük omuzlu krem rengi bir kazak tercihi rahat bir görünüm kazandıracaktır. Bunların yanında ayaklarınızı soğuktan korumak için açık renk bir ayakkabı ve bununla aynı renkte bir bere tercih edebilirsiniz. Bu tercihleriniz size rahat ve şık bir görünüm sağlayacaktır.

Siyah kazaklar bu yıl olduğu gibi her yılın modası olduğu için bu kombini her zaman kullanabilirsiniz. Bol ve salaş tarzda boğazlı bir kazağın altında normal bir Jean pantolon giyebilirsiniz. Kombinizi tamamlamak için siyah bir çanta yeterli olacaktır. Havanın soğukluğuna göre sade ve bu kombine uygun bir mont tercih edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉