• PAYLAŞ

Kışlık Günlük Kombinler Nasıl Yapılır?

  • 09/01/2017 - 16:22
  • 0 Yorum
  • 1186 görüntüleme

Kışlık Günlük Kombinler Nasıl Yapılır?

Kar ülkeyi tamamen etkisi altına aldığı şu günlerde insanlar şık ve güzel giyinmekten daha çok soğuktan korunmak için giyinmeyi tercih ediyor. Ancak hem soğuktan korunup hem de güzel bir görünüm elde etme şansınız da var. Bu yazıda sizlere kışlık günlük kombinler hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Birkaç kışlık kombin örneği ile bu bilgileri nasıl uygulayabileceğinizi de anlatmaya çalışacağız. İlk olarak unutmamanız gereken hava durumu ne olursa olsun modanın temel kuralları hala geçerliliğini koruyacaktır. Renklerin uyumu, elbise modellerinin uyumu ve doğru aksesuar tercihleri ile kombinlerinizi oluşturabilir ve rahatça dışarı çıkabilirsiniz. Şimdi yapabileceğiniz birkaç kombin örneği verelim.


Salaş Kış Kombini

Salaş giyinmeyi sevenler için düşünülmüş harika bir kombin tercihi olacaktır. Kahverengi sıfır kol ve yakaya sahip etek elbise tercihin üzerine yuvarlak yaka bir hırkayı kullanabilirsiniz. Gri tonlarında olması ideal olacaktır. Kahverengi kordonlu bir saat ve kahverengi tonlarda bir güneş gözlüğünü de aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Ayakkabı tercihinizi siyah süet bilek hizasında olan çizmelerden tercih edebilirsiniz.

Kışlık Pudra Kombin

Pudra rengi sevenler için harika bir kombin tercihi olabilir. Dar paçaya sahip bir kot pantolonun üzerine gri renge sahip bir sweatşört tercihi uygun olacaktır. Bu ikilinin üzerine pudra renge sahip bir mont giyebilirsiniz. Diz hizasında gri bir çizme ve gene aynı renkte bir el çantası güzel duracaktır.

Kış İçin Günlük Şortlu Kombin

Şort giymeyi seviyorsanız ve kış aylarında da bundan vazgeçmek istemiyorsanız harika bir kombin önerisi vermek isteriz. Kalın siyah ve beyaz karımı bir kazak. Gri bir başınızı soğuktan koruyacak bir bere, beyaz ayakkabılar ve bileğe takılan aksesuarlar güzel bir kombin için başlangıç olacaktır. Kısa Şort bu kombinin son dokunuşu olacaktır.

Kışlık Kürk Kombn

Kış aylarının vazgeçilmezi tabi ki de kürk kombinidir. Siyah deri bir pantolonun üzerine beyaz boğazlı bir kazak giyebilirsiniz. Bu ikilinin altına yüksek topuk bir bot ve kürk ile kombini tamamlayabilirsiniz. Bu sizi hem soğuktan koruyacak hem de seksi bir görünüm sağlayacaktır.

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉