• PAYLAŞ

Kışlık Kombin Nasıl Yapılır?

  • 27/10/2016 - 20:53
  • 0 Yorum
  • 1227 görüntüleme

Kışlık Kombin Nasıl Yapılır?

Önümüz kış şimdiden bunun farkındayız. Özellikle Anadolu’nun kuzey bölgesinde yaşayanlar farkında en azından. Güney sahillerimizde daha bahar havası estiği için aynı şeyi söylememiz zor olacaktır. Gerçi o bölgelerde kıştan bahsetmemiz yanlış olacaktır. Neyse, biz konumuza dönelim. Önümüz kış ve giyinme konusunda dikkat etmemiz gerekiyor. Rahat şortlara ve tişörtlere elveda diyoruz. Bunların yerine kotlar, kazanlar ve kabanlar alacak. Soğuktan korunmak sizi kötü giyinmeniz anlamına gelmiyor. Bunun için bu yazımızda ki amacımız kışlık kombin nasıl yapılır sorusuna cevap vermek olacaktır.

kislik-kombinler-nasil-yapilir-1

Kışın Kombin Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

İlk olarak üşümemeniz gerektiğini unutmamalısınız. İlk amacınız bu olduktan sonra istediğiniz şekilde kombin yapabilirsiniz. Kışlık kombinler arasında tercih edilen en önemli kıyafet hırkalar olacaktır. 2016 yılının kış aylarında hırkalarınız ile harika kombinler yapabilirsiniz. Hırka dediğimizde ceketlerin içine giyilen kısa olanları kast etmiyoruz. Uzun hırkalar özellikle bu yıl trend olacak gibi duruyor. Onlarla birlikte giyeceğiniz siyah pantolonlar, topuklu çizmelerle birlikte güzel bir kombin yapabilirsiniz. Tabi ki renk uyumuna dikkat etmeniz gerekiyor. Bu kombinlere soğuktan korunmak için ve ayrı bir hava yakalamak için fuları da ekleyebilirsiniz.

kislik-kombinler-nasil-yapilir

Özellikle Avrupa’da bu yıl Casual tarzın çok moda olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Bu kıyafetler genellikle sokak modası olarak kabul edilmektedir. Çıkış yeri Amerika olan bu kıyafetlerin giderek ülkemizde kullanılmaya başlandığını söylemeliyiz. Sokak tarzını beğenenler arasındaysanız bu kışın sizin için çok iyi geçebileceğini söyleyebiliriz. 2016 kış kombinleri arasında bu tarza yakın tercihler yapmanızın daha iyi olacağını söyleyebiliriz.

Bu tarzın oluşmasında modacıların çok büyük bir etkisi var. Dünyaca ünlü çok sayıda moda tasarımcısı yaptıkları defilelerin hemen hemen hepsinde casual modasına uygun olan kıyafetlerini tanıttılar. Bu stil hem şık hem de rahat olmanızı sağlayacak ve soğuktan korunurken güzel görünmenize yardım edecektir.

Kış mevsiminde eski kombineri de değerlendirebilirsiniz. Mantolar, kazaklar, birbirinden güzel atkılar ve bereleri kombinlerinize ekleyebilirsiniz. Bu tercihleri yaparken bu senenin kış moda trendine uygun hareket etmenizi tavsiye ediyoruz. Bol karlı günler dileriz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉