• PAYLAŞ

Kombinlerinizi Tamamlayacak Atkı Modelleri Nelerdir?

  • 25/01/2017 - 14:16
  • 0 Yorum
  • 955 görüntüleme

Kombinlerinizi Tamamlayacak Atkı Modelleri Nelerdir?

Kış günlerinde hem soğuktan korunmak hem de şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. İlla soğuktan korunmak amacı ile kalın giysiler giymek zorunda değilsiniz. Özellikle kış aylarında ortay çıkan bere ve atkılarınızı bu mantıkla tercih etmeniz gerekmiyor. Özellikle kadınlar şal ve atkılarından soğuk havalardan vazgeçemiyor. Bunları alırken iki önemli noktaya dikkat etmelisiniz. Birincisi sizi soğuktan koruyup korumayacağıdır. Diğeri ise giyeceğiniz kombine uygun olup olmayacağıdır. Örneğin bir gece dışarı çıkacaksınız ve şık olmak istiyorsunuz. Ancak hava çok soğuk olduğu için atkı kullanmak istemiyorsunuz. Tercihinizi düz desene sahip kalın ve püskülleri olan bir şal tercihini yapabilirsiniz. Bu size şıklık kazandıracağı gibi soğuktan korunmanıza da yardım eder.

Bu kış aylarında giyebileceğiniz atkı modellerinin ve bunların kombinler ile nasıl uygulanacağını sizlere anlatalım.

Kalın Atkı Modeli

Bu modeller özellikle son yıllarda moda oldu. İlginç bir tarz oluşturmasının yanı sıra soğuktan koruma özelliğinin fazla olmasıyla da kadınlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Jean bir pantolonun üzerine ince bir kazak ile birlikte yaptığınız kombinde bu atkıyı kullanabilirsiniz.

Bayan ekose atkı modeli

Şık ve rahat bir görünüm elde etmek istiyorsanız kombinleriniz de bu modeli mutlaka kullanmalısınız. Size modern bir bayan havası kazandıracaktır. Bol bir kazak, siyah eldivenler ve ekose bir atkı güzel olacağını hayal edebilirsiniz. Eldivenlerinizi de ekoseli olarak bir uyumda oluşturabilirsiniz.

Düğmeli atkı modeli

Buna bir atkı dememiz doğru değil. Daha çok boyun kısmını koruyan bir aksesuar diyebiliriz. İki kez çevirerek boynuna sarılan bu atkıyı düğmeler ile tutturuyorsunuz. Boyun bölgenizde sizi rahatsız etmekten uzak ve farklı bir hava kazandıracaktır.

Güzel vizon atkı modeli

Bu modeli tercih edecek bayanlar genellikle giyimlerinde farklı bir tarz arayan bayanlardır. Özellikle normal atkı modellerinden sıkılan bayanların tercihi olacaktır. Her örgü şeklinde durması hem de bir aksesuardan çok elbise kullanılabilme avantajı bulunuyor. İnce bir trikonun üzerinde kullanılabilir. Giyeceğiniz monta uygunluk olarak benzerlik oluşturabilirsiniz. Bunun için renk uyumuna dikkat etmelisiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉