• PAYLAŞ

Kot Şort ile Yaz Kombinleri Nasıl Yapılır?

  • 25/08/2016 - 14:00
  • 0 Yorum
  • 999 görüntüleme

Yaz geldi neredeyse geçiyor. Yazın insanlar rahat giymek için birçok fazla yol denemektedir. En çok tercih edilen elbiselerden birisi de kort şortlardır. Bir sefer giymeye başladıktan sonra en sevdiğimiz kıyafet olacağına emin olabilirsiniz. Bu konuda birçok kadın görebilirsiniz. Kot şort’dan vazgeçmediniz için onunla giyebileceğiniz çok farklı üstler aramaya başlayabilişiniz. Bu arayışınız ortaya güzel kombinlerin çıkmasına yardımcı olacaktır. Yazımızda sizlere kot şort ile yapabileceğiniz kombinler hakkında fikirler vermeye çalışacağız.

Kot şortlar o kadar uyumludur ki neredeyse tüm kıyafetler ile kombin yapma şansına sahip olacaksınız. Dolabınızda bulunan tüm elbiseler ile kombin yapmak ortaya farklı fikirlerin çıkmasına neden olacaktır. Kot şortlarında çok sayıda modeli vardır. Genellikle mavi renkte tercih edilen kot şortlar koyu  ya da açık renklerde tercih edilebiliyor. Yırtık olarak da tercih edilen şortlar son yıllarda püsküllü kotlarda çokça tercih ediliyor.

Mini-Kot-Şort-Modelleri

Kendinize kot şort ile kombin yapabileceğiniz çizgili bir gömleğinizi kullanabilirsiniz. Çizgili gömlek hem size farklı bir tarz kazandıracaktır hem de rahat bir giyim tarzı yakalamanıza yardımcı olacaktır. Bu stilde dikkat edilmesi gereken önemli detaylar var. Bunların başında ayakkabı tercihiniz gelmektedir. Bu kombinin altına genelde spor ayakkabı tercihi yapmalısınız. Ya da alternatif olarak sandalet tercihiniz iyi olacaktır. Kot Şort’u düğünlerde ya da davetlerde bile giyebilirsiniz. Bu konuda çok geniş bir yelpazesi bulunduğunun kısa sürede farkına varacaksınız. Bu davetlerde topuklu ayakkabı giymek ve üzerinize şık bir bluz takmak havanızı kısa sürede değiştirecektir.

Kot Şort ile yapabileceğiniz kombinleri kısaca aktarmaya çalışalım. Bu aklınızda canlanmasına yardımcı olacaktır. Sıfır kol t-shirt ile birlikte kot şort kombini yapabilirsiniz. Kendinize biraz resmilik katmak istiyorsanız kot şort’unuzun üzerine ince bir sweat giyebilirsiniz. Resmi bir davete gidecekseniz bir de ceket giymeniz yeterli olacaktır.

Kot Şort’lar genellikle t-shirtler ile giyilmesi tercih edilmelidir. Kot Şortunuz ile seksi bir görünüm yakalamak istiyorsanız, topuklu bir ayakkabı, vücudunuzun üst bölgesini saracak bir elbise ve siyah güzel bir gözlük yetecektir. Gözlerin hepsi sizin üzerinizde olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉