• PAYLAŞ

Kruvaze Ceket Nasıl Giyilir?

  • 31/05/2017 - 21:00
  • 0 Yorum
  • 951 görüntüleme

Bu sezonun trendleri arasında yer alan çift düğmeli anlamına gelmekte olan kruvaze ceketler ve ceket elbiseler, bazı durumlarda şık bir ofis kombininde bazen ise bir parti ortamında rahatlık ile tercih edebileceğiniz giyim tarzları arasında yer almaktadır.

Ceket elbiselerini topuklu olan bir ayakkabı ve küçük bir çanta ile birlikte şık ve seksi bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Ceket kesim daha maskülen bir duruş sergilediğinden dolayı daha feminen parçalar ile bir araya gelerek zıt bir uyum sağlanacaktır. Bunun sonucunda ise ortaya iddialı bir stil çıkacaktır. Siyah-beyaz gibi daha ana renkler tercih edilerek kombinin etkinliği artırılabilir. Bu tür kombinlerde ise renk açısından çok fazla renkli parçaların tercih edilmemesinde ise fayda bulunmaktadır.

Ceketlerin olmazsa olmazları arasında yer almakta olan pantolonlardır. Eğer kırmızı ve pembe gibi canlı bir renk tercih ediyor iseniz topuklu ile özel bir gecede kullanacağınız gibi sırt çantası ve spor ayakkabı ile birlikte günlük stillerinize uyarlamanızda mümkün olacaktır. Böyle bir kombin oluşturarak stil sahibi olacak ve aynı zamanda ciddi ancak bir o kadarda eğlenceli bir görünüme sahip olacaksınız.

Ceketlerin maskülen olan havasını kaldırmak ya da daha seksi görünmek için ise ceket elbise tercih edebileceğiniz gibi şık ve romantik bir görünüm elde etmek için ise pudra tonu renkler ile romantik formlarda etek ve topukluları tercih edebilirsiniz. Bu tarz kombinleri özellikle ofis ortamlarında rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Lacivert, siyah, beyaz vb. renkler ile yine bu tarz kombinlerde uyum sağlanabilecek seçenekler arasında yer almaktadır.

Bir ceketin en iyi uyum sağlayacağı parçalar arasında yer almakta olan sokak stilindeki kült parçalardan sayılan denim parçalarıdır. Dilenilen formda kot pantolon ve düztaban özellikteki bir bot ile spor bir kombin ortaya çıkarılabilir. Renklerde taba, asker yeşili vb. daha çok sakin gösterecek olan fakat renksiz de durmayacak olan renk ve tonların tercih edilmesi tavsiye edilir. Telaşlı bir gün için ideal bir kombin tipi olabilir. Bu tür kombinlerde bir tık daha gösterişli takılar seçmekten de çekinmemelisiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉